Nabídka hotelů s klubem BABY Funtazie

destinace hotel termíny
Costa de la Luz Funtazie klub Barcela Punta Umbria Beach **** 14. 6. – 28. 6. + 30. 8.  – 6. 9. 2017

Objednávka a další informace

Další informace o Funtazie klubu, nabídkách, či rezervaci dovolené vám zprostředkují naši prodejci na infolince 800 12 10 10, nebo na kterékoliv naší pobočce.

funtazie klub logo Letní dovolená u moře s pestrým programem pro děti i rodiče!

Ať už jste nastávající maminky, nebo pyšní rodiče malých nezbedů, s BABY Funtazie klubem si můžete na dovolené vychutnat slunce, moře, relaxaci, sport i zábavu.

Připravili jsme pro vás navíc pestrý program s odborníky zaměřený na výchovu, péči a správný vývoj dítěte.  Vybrali jsme pro vás oblíbené destinace s hotely s nejlepším rodinným zázemím. Podívejte se!

BABY Funtazie klub

BABY Funtazie klub je jedinečný program Cestovní kanceláře FISCHER pro nastávající maminky, nejmenší děti do čtyř let a samozřejmě i pro jejich rodiče, nebo prarodiče.

O děti se starají výhradně česky mluvící animátoři a odborníci s mnohaletými zkušenostmi v programech péče o děti a jejich výchovy.

Animátoři Funtazie klubu baby o vaše děti pečují a vy můžete v klidu relaxovat s pocitem, že o vaše nejmenší je postaráno. Kromě relaxace a zábavy vás čekají diskusní besedy na celou řadu témat týkající se výchovy a vývoje dítěte a další společné i individuální programy pro vás i vaše děti.

Užijte si s vašimi dětmi dovolenou plnou společných zážitků, dobrodružných programů a odpočinku u moře!

V jakých destinacích najdete BABY Funtazie klub?

Tam, kde jsou nejvhodnější hotely, pláže a celkové podmínky pro ideální rodinnou dovolenou a hry pro malé děti a hlavně kde se dětem líbí!

Pojeďte na dovolenou k moři do nejoblíbenějších letovisek do areálu hotelu s bazény, skluzavkami a dalšími atrakcemi, parkem pro děti, zahradami, restauracemi i příjemnými odpočinkovými zákoutími.

Co je BABY Funtazie klub?

  • Ideální spojení odpočinku, zajímavých informací, fantazie, zábavy i sportu pro celou vaši rodinu.
  • Klid, odpočinek a čas pro dospěláky – rodiče, tety, strejdy nebo prarodiče.
  • Zajímavé informace pro rodiče o rozvoji, výchově a péči o děti.
  • Jistota, že i o nejmenší děti bude vždy stoprocentně postaráno česky nebo slovensky hovořícími profesionálními animátory a zejména odborníky s několikaletou praxí s malými dětmi.

Hotely BABY Funtazie klubu – kvalita a bezpečí

Rodinná dovolená musí být i z hlediska výběru ubytování maximálně kvalitní a bezpečná. Poloha hotelu je vždy v klidném prostředí, vybavení pokojů odpovídá potřebám rodiny. Přímo v objektu, nebo v blízkém okolí je k dispozici lékařská služba, supermarket se základními potravinami, hygienickými potřebami, hračkami apod.

Pokoje BABY Funtazie klubu

Prostor – to je to, co potřebuje rodina - hodně místa! Prohlédněte si hotelové pokoje a dáte nám za pravdu. Děti klidně můžete uložit dříve a sami si pak užít večer. Nabízíme ubytovací jednotky pro rodiny až se třemi dětmi, jejichž užívání je spojeno s řadou cenových zvýhodnění připravených speciálně pro vícečlenné rodiny. Na přání vybavíme pokoj také dětskou postýlkou.

Vybavení hotelů s BABY Funtazie klubem

Aktivity Baby Funtazie klubu probíhají hlavně v hotelových areálech a na zabezpečených hřištích. Děti se mohou těšit na miniklub (místnost pro hry, malování, zpívání, hraní, tvoření atd.) a dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami nebo skluzavkami

Funtazijní bazény jsou tak velké, že nabízejí dostatek prostoru jak pro plavání a vodní hry, tak pro odpočinek. Na výběr bývávoda sladká i mořská, bazény vnitřní i venkovní. Záleží na tom, jaký hotel zvolíte.

Objednávka a další informace

Další informace o Funtazie klubu, nabídkách, či rezervaci dovolené vám zprostředkují naši prodejci na infolince 800 12 10 10, nebo na kterékoliv naší pobočce.

Baby Funtazie – země ideálních rodinných dovolených s malými dětmi! Pro děti se zábavou, pro dospělé s ponaučením a odpočinkem.

Už jste byli v Baby Funtazii?

Pojeďte na dovolenou k moři do nádherného letoviska, do areálu hotelu s bazény, skluzavkami a dalšími atrakcemi, parkem pro děti, zahradami, restauracemi i příjemnými odpočinkovými zákoutími, kde budete mít naprosto vše zdarma.

Pojeďte na dovolenou, na jaké jste ještě nebyli. Na dovolenou, kde si dosyta odpočinete a zároveň uspokojíte své děti. Věříme, že z dovolené s Baby Funtazií budete odjíždět se spoustou nádherných a neopakovatelných zážitků.

Nabízíme unikátní projekt pro rodiče s nejmenšími dětmi. Vyberte si termín a místo v přímořské slunečné Baby Funtazii, které se vám jeví pro vás a vaše děti nejvhodnější. Podle toho, jak staré máte děti, kolik vás v rodině je a o jaký program máte zájem.

Kde leží Baby Funtazie klub?

Všude, kde jsou nejvhodnější hotely, pláže a celkové podmínky pro ideální rodinnou dovolenou a hry pro malé děti. Všude, kde můžete nabídnout svým dcerám, synům, neteřím, synovcům nebo vnoučatům krásné chvíle a zábavu v programu Baby Funtazie klubu.

Co je Baby Funtazie klub?

1. Spojení odpočinku, zajímavých informací, fantazie a zábavy.

  • Výuka plavání pro děti.
  • Klid k odpočinku pro dospěláky – rodiče, tety, strejdy nebo prarodiče.
  • Zajímavé informace pro rodiče.
  • Zábava v hravém a dobrodružném programu pro rodiče s dětmi nebo děti samotné.

2. Programy výhradně s odborníky a profesionálními animátory

Programy jsou organizovány výhradně s česky nebo slovensky hovořícími profesionálními animátory a odborníky, kteří mají praxi s malými dětmi. Probíhají 6 dní v týdnu (dle délky zájezdu a s ohledem na den příjezdu a odjezdu).

Kdo se může stát členem Baby Funtazie klubu?

Každá rodina s malými dětmi od 6. měsíce věku dítěte do 4 let. Některé programy probíhají společně, některé jsou rozděleny do skupinek podle věku a psychomotorické vyspělosti dítěte.

Programy po celý den!

Každý hotel i programová náplň nabízí různé možnosti. Jednotlivé programy probíhají plynule a s ohledem na potřeby denního režimu dítěte také pravidelně po celou dobu pobytu. přehlednou tabulku s informacemi k jednotlivým programům i s uvedením časového rozložení do jednotlivých dnů naleznete u jednotlivých hotelů.

Obsah a význam jednotlivých programů

1. Vodníček – kurz plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let

Výuka plavání pro rodiče s dětmi od 6. měsíce věku do 3 let probíhá v bazénu. Je nabízena hravou, citlivou a nenásilnou formou, po vzoru rodičů, za doprovodu písniček a básniček. Rodiče i děti se společně naučí základní plavecké dovednosti potřebné později pro výuku plaveckých pohybů a následně stylů. 45minutový program pro skupinku přibližně stejně starých dětí a jejich rodiče probíhá každý den dopoledne. Starší děti si zdokonalí základní plavecké dovednosti a naučí se plavecké pohyby potřebné pro výuku plaveckých stylů.

2. Miniškolička

Čtyřhodinový odpolední program pro děti bez rodičů je kombinovaný s pohybovými i kreativními aktivitami a relaxací. Program probíhá každý den odpoledne. Je velmi populární jak u dětí, tak i u rodičů, kteří mají možnost užít si volný čas jen pro sebe. Poslední čtvrtou hodinu probíhá program za asistence rodičů.

3. Večerníček

Oblíbený večerní program pro rodiče s dětmi je zaměřen na uklidnění dětí těsně před spaním. Patnáctiminutový program je každý den jiný – písničky, říkanky, relaxace, kolébání, ukolébavky, pohádky, večerní pochod. Probíhá každý večer.

4. Mini disco

Pro starší děti cca od 1 roku. Velmi populární blok písniček, soutěží a scének ve spolupráci s hotelovým programem.

Pro vaše nejmenší je navíc vždy připraven balíček s překvapením na uvítanou!

Objednávka a další informace

Další informace o Funtazie klubu, nabídkách, či rezervaci dovolené vám zprostředkují naši prodejci na infolince 800 12 10 10, nebo na kterékoliv naší pobočce.

Kontaktujte nás

Jak by měla vypadat Vaše
dovolená? Stačí říct a můžete
získat 20 000 Kč
na zájezd

podle vlastního výběru
Vyhrát 20 000 Kč