×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Nabídka hotelů s klubem BABY Funtazie

destinace hotel termíny počet dětí na pokoj
Kréta Funtazie klub Rithymna Aquila Beach***** 23. 6. – 25. 7. 2018 až 2 děti do 14 let

Objednávka a další informace

Další informace o Funtazie klubu, nabídkách, či rezervaci dovolené vám zprostředkují naši prodejci na infolince 800 12 10 10, nebo na kterékoliv naší pobočce.

funtazie klub logo Letní dovolená u moře s pestrým programem pro děti i rodiče!

Ať už jste nastávající maminky, nebo pyšní rodiče malých nezbedů, s BABY Funtazie klubem si můžete na dovolené vychutnat slunce, moře, relaxaci, sport i zábavu.

Připravili jsme pro vás navíc pestrý program s odborníky zaměřený na výchovu, péči a správný vývoj dítěte.  Vybrali jsme pro vás oblíbené destinace s hotely s nejlepším rodinným zázemím. Podívejte se!

BABY Funtazie klub

BABY Funtazie klub je jedinečný program Cestovní kanceláře FISCHER pro nastávající maminky, nejmenší děti do čtyř let a samozřejmě i pro jejich rodiče, nebo prarodiče.

O děti se starají výhradně česky mluvící animátoři a odborníci s mnohaletými zkušenostmi v programech péče o děti a jejich výchovy.

Animátoři Funtazie klubu baby o vaše děti pečují a vy můžete v klidu relaxovat s pocitem, že o vaše nejmenší je postaráno. Kromě relaxace a zábavy vás čekají diskusní besedy na celou řadu témat týkající se výchovy a vývoje dítěte a další společné i individuální programy pro vás i vaše děti.

Užijte si s vašimi dětmi dovolenou plnou společných zážitků, dobrodružných programů a odpočinku u moře!

V jakých destinacích najdete BABY Funtazie klub?

Tam, kde jsou nejvhodnější hotely, pláže a celkové podmínky pro ideální rodinnou dovolenou a hry pro malé děti a hlavně kde se dětem líbí!

Pojeďte na dovolenou k moři do nejoblíbenějších letovisek do areálu hotelu s bazény, skluzavkami a dalšími atrakcemi, parkem pro děti, zahradami, restauracemi i příjemnými odpočinkovými zákoutími.

Co je BABY Funtazie klub?

  • Ideální spojení odpočinku, zajímavých informací, fantazie, zábavy i sportu pro celou vaši rodinu.
  • Klid, odpočinek a čas pro dospěláky – rodiče, tety, strejdy nebo prarodiče.
  • Zajímavé informace pro rodiče o rozvoji, výchově a péči o děti.
  • Jistota, že i o nejmenší děti bude vždy stoprocentně postaráno česky nebo slovensky hovořícími profesionálními animátory a zejména odborníky s několikaletou praxí s malými dětmi.

Hotely BABY Funtazie klubu – kvalita a bezpečí

Rodinná dovolená musí být i z hlediska výběru ubytování maximálně kvalitní a bezpečná. Poloha hotelu je vždy v klidném prostředí, vybavení pokojů odpovídá potřebám rodiny. Přímo v objektu, nebo v blízkém okolí je k dispozici lékařská služba, supermarket se základními potravinami, hygienickými potřebami, hračkami apod.

Pokoje BABY Funtazie klubu

Prostor – to je to, co potřebuje rodina - hodně místa! Prohlédněte si hotelové pokoje a dáte nám za pravdu. Děti klidně můžete uložit dříve a sami si pak užít večer. Nabízíme ubytovací jednotky pro rodiny až se třemi dětmi, jejichž užívání je spojeno s řadou cenových zvýhodnění připravených speciálně pro vícečlenné rodiny. Na přání vybavíme pokoj také dětskou postýlkou.

Vybavení hotelů s BABY Funtazie klubem

Aktivity Baby Funtazie klubu probíhají hlavně v hotelových areálech a na zabezpečených hřištích. Děti se mohou těšit na miniklub (místnost pro hry, malování, zpívání, hraní, tvoření atd.) a dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami nebo skluzavkami

Funtazijní bazény jsou tak velké, že nabízejí dostatek prostoru jak pro plavání a vodní hry, tak pro odpočinek. Na výběr bývávoda sladká i mořská, bazény vnitřní i venkovní. Záleží na tom, jaký hotel zvolíte.

Objednávka a další informace

Další informace o Funtazie klubu, nabídkách, či rezervaci dovolené vám zprostředkují naši prodejci na infolince 800 12 10 10, nebo na kterékoliv naší pobočce.

Baby Funtazie – země ideálních rodinných dovolených s malými dětmi! Pro děti se zábavou, pro dospělé s ponaučením a odpočinkem.

Už jste byli v Baby Funtazii?

Pojeďte na dovolenou k moři do nádherného letoviska, do areálu hotelu s bazény, skluzavkami a dalšími atrakcemi, parkem pro děti, zahradami, restauracemi i příjemnými odpočinkovými zákoutími, kde budete mít naprosto vše zdarma.

Pojeďte na dovolenou, na jaké jste ještě nebyli. Na dovolenou, kde si dosyta odpočinete a zároveň uspokojíte své děti. Věříme, že z dovolené s Baby Funtazií budete odjíždět se spoustou nádherných a neopakovatelných zážitků.

Nabízíme unikátní projekt pro rodiče s nejmenšími dětmi. Vyberte si termín a místo v přímořské slunečné Baby Funtazii, které se vám jeví pro vás a vaše děti nejvhodnější. Podle toho, jak staré máte děti, kolik vás v rodině je a o jaký program máte zájem.

Kde leží Baby Funtazie klub?

Všude, kde jsou nejvhodnější hotely, pláže a celkové podmínky pro ideální rodinnou dovolenou a hry pro malé děti. Všude, kde můžete nabídnout svým dcerám, synům, neteřím, synovcům nebo vnoučatům krásné chvíle a zábavu v programu Baby Funtazie klubu.

Co je Baby Funtazie klub?

1. Spojení odpočinku, zajímavých informací, fantazie a zábavy.

  • Výuka plavání pro děti.
  • Klid k odpočinku pro dospěláky – rodiče, tety, strejdy nebo prarodiče.
  • Zajímavé informace pro rodiče.
  • Zábava v hravém a dobrodružném programu pro rodiče s dětmi nebo děti samotné.

2. Programy výhradně s odborníky a profesionálními animátory

Programy jsou organizovány výhradně s česky nebo slovensky hovořícími profesionálními animátory a odborníky, kteří mají praxi s malými dětmi. Probíhají 6 dní v týdnu (dle délky zájezdu a s ohledem na den příjezdu a odjezdu).

Kdo se může stát členem Baby Funtazie klubu?

Každá rodina s malými dětmi od 6. měsíce věku dítěte do 4 let. Některé programy probíhají společně, některé jsou rozděleny do skupinek podle věku a psychomotorické vyspělosti dítěte.

Programy po celý den!

Každý hotel i programová náplň nabízí různé možnosti. Jednotlivé programy probíhají plynule a s ohledem na potřeby denního režimu dítěte také pravidelně po celou dobu pobytu. přehlednou tabulku s informacemi k jednotlivým programům i s uvedením časového rozložení do jednotlivých dnů naleznete u jednotlivých hotelů.

Obsah a význam jednotlivých programů

1. Vodníček – kurz plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let

Výuka plavání pro rodiče s dětmi od 6. měsíce věku do 3 let probíhá v bazénu. Je nabízena hravou, citlivou a nenásilnou formou, po vzoru rodičů, za doprovodu písniček a básniček. Rodiče i děti se společně naučí základní plavecké dovednosti potřebné později pro výuku plaveckých pohybů a následně stylů. 45minutový program pro skupinku přibližně stejně starých dětí a jejich rodiče probíhá každý den dopoledne. Starší děti si zdokonalí základní plavecké dovednosti a naučí se plavecké pohyby potřebné pro výuku plaveckých stylů.

2. Miniškolička

Čtyřhodinový odpolední program pro děti bez rodičů je kombinovaný s pohybovými i kreativními aktivitami a relaxací. Program probíhá každý den odpoledne. Je velmi populární jak u dětí, tak i u rodičů, kteří mají možnost užít si volný čas jen pro sebe. Poslední čtvrtou hodinu probíhá program za asistence rodičů.

3. Večerníček

Oblíbený večerní program pro rodiče s dětmi je zaměřen na uklidnění dětí těsně před spaním. Patnáctiminutový program je každý den jiný – písničky, říkanky, relaxace, kolébání, ukolébavky, pohádky, večerní pochod. Probíhá každý večer.

4. Mini disco

Pro starší děti cca od 1 roku. Velmi populární blok písniček, soutěží a scének ve spolupráci s hotelovým programem.

Pro vaše nejmenší je navíc vždy připraven balíček s překvapením na uvítanou!

Objednávka a další informace

Další informace o Funtazie klubu, nabídkách, či rezervaci dovolené vám zprostředkují naši prodejci na infolince 800 12 10 10, nebo na kterékoliv naší pobočce.

Chcete být součástí týmu největší cestovní skupiny v ČR?
Vyberte si
odpovídající pozici v sekci

KARIÉRA

×

Upřesnit hledání

Stravování

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč max. 450 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje

Pláž