×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Zažijte FUNtastické léto s klubem Funtazie!

Jak si představují dovolenou děti? Jako jeden velký zážitek plný her, dobrodružství a nových kamarádů. A rodiče? Ti touží po
společných zážitcích s dětmi, ale zároveň si chtějí odpočinout a nabrat nové síly.

A proto je tady náš dětský klub! Funtazie není jenom způsob, jak zabavit děti. Je to příběh plný her i zážitků a vaše děti se
mohou stát jeho součástí každý den Vaší letní dovolené.


PROČ SI VYBRAT FUNTAZIJNÍ DOVOLENOU?

Kam za Funtazií?

Funtazijní hotely splňují náročná kritéria pro pobyt s dětmi, jako je bezpečnost a kvalita služeb. Čeká na Vás klidné a příjemné prostředí, prostorné pokoje, stravování vhodné pro děti i dospělé, zabezpečená dětská hřiště i sportoviště, velké bazény s brouzdalištěm i vodním světem, ale také přímý transfer do klubových hotelů umístěných v bezprostřední blízkosti pláže.

Destinace
Řadit podle

Dalších 12 hotelů

Detailní informace k nabídce klubových hotelů

zobrazit nabídku hotelů

Jak to chodí ve světě Funtazie?

Jedině s klubem Funtazie se můžete těšit každý rok na nové téma. Naši animátoři připravují program už od září a netají se s tím, že se u toho skvěle baví. Pečlivě vybírají jednotlivé hry i další aktivity a zasazují je do funtazijního příběhu tak, aby si ho s nadšením užily děti všech věkových kategorií.

Velká letní Robinsonáda 2018

Vydejte se s námi na pustý ostrov! Pod vedením zkušených dobrodruhů prožijeme ztroskotání, boj o přežití v divočině i šťastný návrat. Společně objevíme dary přírody a poznáme sílu přátelství. Naučíme se stavět přístřešky v divočině, základy orientace, první pomoci a uzlování, vyřádíme se při drobných hrách ve vodě i na souši. Zašifrované zprávy nás dovedou za dávným pokladem a postavíme si své vlastní modely záchranných plavidel.

A čeká nás i závěrečná slavnost s divadlem, tancem a ostrovní hostinou.

Funtazie od rána do večera

Je jen na Vás a na Vašich dětech, jak se do příběhu Funtazie zapojí. Program pokaždé přizpůsobíme věku i počtu dětí. Funtazijní dobrodružství se odehrává 5 až 6 dní v týdnu podle délky zájezdu, s ohledem na den příjezdu a odjezdu. Hrajeme si každý den v časech 10.00–12.00, 15.00–17.00, 20.00–21.00.

Kromě toho si užíváme i speciální programy, jako jsou snídaně a večeře bez rodičů. Ve vybraných destinacích také pořádáme společné výlety animátorů, dětí i dospělých okořeněné dobrodružstvím na souši i ve vodě. Výlet si můžete objednat a uhradit u animátorů přímo na místě.

Jak se zapojit do Funtazie?

Funtazijní dobrodružství připravujeme pro plně samostatné děti od 4 let, maximálně pro 25 dětí. Při některých aktivitách jsou děti rozdělené do dvou věkových skupin. Zájem o klubovou aktivitu domluví zákonný zástupce v destinaci s animátorem, vyplní vstupní formulář a přihlásí dítě v daný den a po ukončení programu jej vyzvedne a odhlásí.


Animátoři

Studenti i pedagogové, ale hlavně školení profesionálové v oboru péče o děti a jejich výchově. S nimi jsou vaše děti v těch nejlepších rukou.

Animátor Darek Bogdány

Darek Bogdány

Je studentem 4 ročníku tělesné výchovy a sportu a děti ohromí svým nadšením a energií.

Animátor Kateřina Lukešová

Kateřina Lukešová

Studuje 4 ročník pedagogické fakulty a je skvělá ve vymýšlení originálních dětských her.

Rodiče

Tisíce spokojených rodičů jsou nejlepším důkazem, že Funtazie je ta správná volba.

„Péťa se skvěle bavil a my jsme si zatím s manželem udělali malý výlet ve dvou na lodi. Příště určitě jedeme zase s Funtazií.“

Kristýna Modrá

„Občas si člověk prostě potřebuje od toho rodičovství chvilku oddechnout. Díky za Funtazii!“

Martin Eis

Oslavte s námi kulaté výročí!
V létě 2018 oslavíme krásných 10 let her a dobrodružství s Funtazií. Z prvních účastníků klubové dovolené jsou dneska už teenageři a naši tehdejší animátoři cestují do Funtazie se svými vlastními dětmi. A Funtazie letí dál. Oslavme funtazijní narozeniny společně na Vaší dovolené!
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje