×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

  Podmínky

  Bonus: Slevový poukaz NEV – DAMA v hodnotě 3 000 Kč

  Podmínkou pro získání „Slevového poukazu NEV – DAMA v hodnotě 3 000 Kč“ (dále jen poukaz) je uzavření cestovní smlouvy z aktuální nabídky katalogu NEV – DAMA (obchodní značka cestovní kanceláře SKI TRAVEL, a.s.) Zima 2012/13 a zaplacení zálohy ve výši 30% z ceny zájezdu, a to nejpozději do 31.10.2012. Poukaz získá každý cestující (dospělá osoba) z cestovní smlouvy uzavřené dle výše uvedených podmínek.

  Podmínkou uplatnění poukazu je uzavření cestovní smlouvy na letecký zájezd od Cestovní kanceláře FISCHER nebo letecký zájezd od NEV – DAMA (obchodní značka cestovní kanceláře SKI TRAVEL, a.s.), a to s odletem nejpozději 31.12.2013. Na jednu ubytovací jednotku je možné uplatnit jeden poukaz a majitel poukazu musí být cestujícím na této cestovní smlouvě (tzn. poukaz je nepřenosný). Poukaz nelze uplatnit zpětně na již uzavřenou cestovní smlouvu. Poukaz lze uplatnit pouze na letecké zájezdy (kombinace ubytování a letenky, kde je letecká doprava zahrnuta v základní ceně zájezdu) Cestovní kanceláře FISCHER i NEV – DAMA, kde je pořadatelem zájezdu je buď Cestovní kancelář FISCHER nebo NEV – DAMA. Poukaz nelze proplatit v penězích.

  Tento poukaz lze kombinovat s benefity 1. momentu, tj. buď slevou na dospělého anebo s dětskou letenkou zdarma anebo se seniorskou slevou anebo promo pokojem. Tento poukaz lze uplatnit na zájezdy za katalogové ceny i last momenty.

  V případě odstoupení od cestovní smlouvy z katalogu NEV – DAMA Zima 2012/2013, nárok na uplatnění poukazu u Cestovní kanceláře FISCHER i u NEV – DAMA zaniká. V případě odstoupení od cestovní smlouvy Cestovní kanceláře FISCHER nebo NEV - DAMA (ze strany zákazníka nebo cestovní kanceláře), poukaz propadá a jeho hodnota se nezapočítává do výše stornopoplatků.

  Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
  Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím