×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Podmínky 100% záruky nejnižší ceny

100% záruka nejnižší ceny na léto 2019

V případě, že naleznete stejný zájezd u jiné cestovní kanceláře levněji, nabídneme vám takový zájezd za tuto nižší cenu, a navíc vám za vaše upozornění vyplatíme speciální prémii v hodnotě 500 Kč na ubytovací jednotku (pokoj, apartmá, studio, atp.); tzv. 100% záruka nejnižší ceny.

Cenová záruka platí vždy pouze pro oficiální katalogové ceny konkurenční cestovní kanceláře snížené o slevu prvního momentu. Na žádné speciální či zvláštní dodatečné nabídky publikované mimo hlavní katalog, ani last momentové nabídky se cenová záruka nevztahuje. Prémie bude odečtena od ceny zájezdu při uzavření cestovní smlouvy na příslušný zájezd ve kterékoliv pobočce Cestovní kanceláře FISCHER po předložení potvrzení o rezervaci stejného zájezdu u konkurenční cestovní kanceláře za nižší cenu a ověření údajů na základě katalogového ceníku této cestovní kanceláře. Prémii nelze vyplatit v hotovosti. 100% záruku nejnižší ceny není možné kombinovat s dalšími slevami poskytovanými Cestovní kanceláří FISCHER ani jinými marketingovými akcemi.

Pro nárokování výše uvedené prémie a bonusu je nutné, aby se jednalo o stejné ubytovací zařízení (stejný hotel, penzion, apartmá), termín, délku zájezdu, druh a kvalitu dopravy, kategorii hotelu a typ pokoje (například pokoj s výhledem na moře, rodinný pokoj), stejný druh a rozsah stravování (např. kontinentální snídaně, polopenze, all inclusive atd.).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím