Golfová hřiště v Číně

Mission Hill Golf Club

Se honosí se 12 hřišti světové třídy, navrženými golfovými legendami. Nedávno se umístil na 17. místě ze 100 v anketě „Top 100 hřišť, na kterých musíte hrát“, kterou vyhlásil anglický časopis „Golf World“. Přední čínské golfové letovisko leží uprostřed oblasti plné oblých kopců a přírodních jezer. Najdete zde dvanáct 18-ti jamkových hřišť: World Cup Course, Norman Course, Annika Course, Els Course, Vijay Course, Faldo Course, Olazabal Course, Duval Course, Ozaki Course, Leadbetter Course, Pete Dye Course a Zhang Lian Wei Course.

World Cup Course

World Cup Course

World Cup Course Jacka Nicklause je proslulým hřištěm, které bylo jako první v Číně schváleno US PGA Tour pro přední profesionální soutěže. Svými záludnými bunkry a množstvím vodních překážek je zkouškou dovedností každého golfisty. Hřiště je určeno především členům klubu, ale i zde je možno se na hře domluvit. Jack Nicklaus vyhrál 73 PGA Tour Championchips, včetně 6 Masters, 4 U.S.Open, 3 British Open. Jím navržená hřiště drží špičkové pozice v hodnocení v Americe a po celém světě.

Faldo Course

 

Faldo Course je velmi obtížné hřiště plné výzev, kde každá jamka vyžaduje promyšlenou strategii. Je navržené britským golfistou Nickem Faldo se těší velké oblibě především díky skvělému designu. Otevřeno bylo v roce 1999 a patří mu vždy přední místo při konání asijských turnajů.

Olazabal Course

 

Olazabal Course je nejdelší hřiště v Mission Hills navržené dvojnásobným vítězem U.S. Masters Španělem José Maria Olazabalem. Je krásné, harmonické a hratelné pro každého hráče. Unikátní design hřiště Olazabal Course  navrhl Španěl José Maria Olazabal, který je považován za jednoho z nejlepších hráčů na písku a „bunker hráče“. Hřiště má 155 bunkerů, dvě velká jezera.

Duval Course

Duval course  je hřiště Američana Davida Duvala. Unikátní střídáním krátkých a dlouhých jamek umístěných v kopcovitém, zarostlém terénu, svými dvojitými doglegy i velkým počtem vodních překážek. Je rozloženo tak, že jeho první část směřuje přírodním údolím nahoru, ta druhá pak klesá z kopce dolů. Poslední jamka se nachází již v údolí. Hřiště je výzvou i příjemným zážitkem.

Annika Course

Annika course-její hřiště má přívlastek „botanická zahrada“. Annika Sorenstam , je nejlepší hráčka v dějinách golfu, proto se jí někdy říká Tiger Woods v sukních. Je to její první designérský počin, ukazuje na svoji největší přednost přesnost a vyžaduje ji i od hráčů. Z hřiště se vám naskytnou úžasné pohledy na okolní krajinu a hory, které se zdvíhají více než 100 metrů nad hřiště.

Vijay Course

 

Vijay Course, které navrhl Fidžijec Vijay Singha, vítěz U.S. Masters v roce 2000, je velmi působivé a nápadité. Promyšleně umístěné překážky v podobě vody nebo písečných bunkrů, z nichž nejdelší měří téměř 135 metrů,  od hráčů vyžadují bezchybnou přesnost.

Ozaki Course

 

Ozaki Course je vynikající hřiště, které je dokonalou harmonií člověka a přírody. Nabídne Vám fairwaye a bunkry umístěné v zeleni stromů i nádherné výhledy na okolní hory. Tvůrce hřiště Jumbo Ozaki je prvním Japoncem, který se proslavil v mezinárodním golfu.

The Els Course

 

The Els course je jedno z nejkrásnějších hřišť areálu. Je typické velkými výškovými rozdíly, nádhernými výhledy a dokonale využitým terénem. Další významný hráč Jihoafričan Ernie Els je tvůrcem jednoho z nejnáročnějších hřišť v Asii. Dokázal skvěle využít zvlněný terén i místní řeku k vytvoření nádherného hřiště, které si zamilujete. Je charakteristické značnými výškovými rozdíly díky nimž Vám  jamka č.4 poskytne úchvatný výhled na celý areál Mission Hills. Osvětlené hřiště umožňuje také noční hru.

Leadbetter Course

 

Leadbetter Course je první osmnáctijamkové hřiště největšího golfového klubu světa.  Prověří techniku Vaší hry a přinutí Vás využít všechny hole z bagu. Hřiště navržené světově proslulým golfovým instruktorem Davidem Leadbetterem je jeho prvním designérským počinem. Byl to právě on, kdo otevřel v Číně první golfovou akademii a zasvěcoval Číňany do tajů golfového umění.

Norman Course

 

Norman Course je jedno z nejobtížnějších hřišť v Číně a je umístěno v lesnaté krajině, kde hru ztěžují stromy, úzké fairwaye a hluboké písečné bunkry. Od hráčů vyžaduje přesnost a golfovou strategii. Hřiště nesoucí jméno australského designera Grega Normana, který se na projektu podílel, je velmi citlivě zasazeno do okolní krajiny. Prvních devět jamek je umístěno mezi kopci, dalších devět jamek končí v údolí. Hřiště se vyznačuje vysokou obtížností, což potvrzuje index 150 patřící k nejvyšším v Asii.

 

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím