Navštivte Top hřiště Švédska s firmou Kjus

Kjus

Cestovní kancelář FISCHER Vás ve spolupráci s firmou Kjus zve poznat jedny z nejlepších skandinávských golfových hřišť. Cesty FISCHER Tour Vás tentokráte zavedou na vyhlášené hřiště Barsebäck a neméně zajímavé hřiště Falsterbo ve Švédsku. Obě hřiště jsou klenoty švédského golfu a jedny z nejlepších hřišť, co může kontinetální Evropa nabídnout.
 

Datum: 3. - 7. Července 2013

Program: 

3. Července - Přílet do Kodaně (odlet z Prahy 17:50) transfer do hotelu
4. Července - Hra na Masters Course
5. Července - Hra na Falsterbo Course
6. Července - Hra na Donald Steel Course
7. Července - Hra na Masters Course a následný transfer do Kodaně a odlet (přílet do Prahy 21:15)
 

Golfová hřiště Barsebäck

golf

Golfový klub Barsebäck ležící nedaleko mořského břehu v jihozápadním Švédsku se od svého založení v roce 1969 díky svým nesporných kvalitám proslavil po celé Evropě. Najdeme v něm hned dvě vynikající hřiště, původní Masters Course, jehož autorem je Ture Bruce, a novější Donald Steel Course nesoucí jméno svého stavitele. O vysoké prestiži klubu svědčí i fakt, že hostil 13 turnajů evropské série, kterých se účastnily špičky světového golfu.
V případě hřiště Masters se jedná o skutečný golfový klenot Švédska, často zařazovaný mezi desítku nejlepších hřišť v Evropě. Není proto divu, že v roce 2003 bylo toto mistrovské hřiště dějištěm Solheim Cupu. Je zasazené do prostředí borových lesů a zahrnuje řadu dobře rozmístěných vodních překážek. Vynikající rozvržení a kvalita fairwayí a greenů je samozřejmostí. Zvláště nezapomenutelná je osmá jamka s parem tři, kde je při cestě na green nutné překonat jezero. Krásu jamky podtrhuje i úžasná vyhlídka na vody úžiny Öresund a Dánsko, které se nachází za nimi.
V kráse a kvalitě nezaostává ani druhé hřiště klubu, Donald Steel Course, které první hráče uvítalo v roce 1989. Na jemně zvlněném terénu se zde můžeme setkat jak s úzkými zalesněnými částmi s náročnými vodními překážkami, tak s otevřenými fairwayemi. I zde je hra mimořádným zážitkem.
Architekti: Ture Bruce, Donald Steel.

 

Golfové hřiště Falsterbo

Kjus Golf

Golfové hřiště Falsterbo, založeno v roce 1909, je třetím nejstarším hřištěm ve Švédsku a je pravidelně zařazováno mezi 50 nejlepších hřišť na Evropském kontinetu.
Prvních 9 jamek je od roku 1909 umístěno okolo majáku a současné rozložení všech 18 jamek se datuje od roku 1930, ačkoli hřiště prošlo v letech 1995 až 2001 přestavbou, aby představovalo výzvu i pro profesionální hráče, jamky zůstali víceméně stejné.
Hřiště je umístěno na jihozápadním cípu Švédska, kde se setkává úžina Öresund s Baltským mořem. Celá oblast je přírodní rezervací a je pravidelně navštěvována i negolfisty, zejména ornitology, protože je poslední zastávkou mnoha ptačích druhů při migraci.
 

golf hotel

 

Hotel Barsebäck

Hotel byl postaven v roce 2003, kvůli konání Solheim Cupu, a nabízí tradiční skandinávský design. Je umístěn mezi borovými lesy a mořským pobřežím.
Všechny pokoje jsou vzdušné, s velkými okny, a nabízí vše co patří k vyššímu sdandardu ubytování, přístup na wi-fi zdarma ve všech prostorách, klimatizaci, kabelovou televizi, minibar a lednici.
Restaurace hotelu Barsebäck nabízí tradiční skandinávskou kuchyni, podávanou při krásném výhledu na moře, je vybavená ke grilování v letních měsících a na vyžádání samozřejmě připraví i zabalené svačiny pro hráče.

Objednávejte na: 725 776 556
nebo na emailu: golf@fischer.cz

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím