×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Golfová hřiště v oblasti St. Andrews

Kingsbarns

Hřiště bylo otevřeno v roce 2000 a stalo se jedním z nejvýznačnějších na světě, je to poklona lidské schopnosti formovat životní prostředí. Architekti Kyle Philips a Mark Paris spolupracovali na vytvoření hřiště, které vypadá , jako by zde bylo již stovky let, více než polovinu jamek ohraničuje moře a skýtá velkolepé výhledy na vlny, rozbíjející se o skály na pobřeží v okolí.

The Torrance Golf Course

The Fairmont St. Andrews Torrance Course bylo navrženo kapitánem Ryder cupového týmu Samem Torrancem a bylo otevřeno v roce 2001. Je umístěno na Kinkell Braes nad městem St. Andrews a nabízí fantastické výhledy přes St. Andrewskou zátoku. Hřiště hostilo několik významných akcí, zejména Skotské seniorské Open  a bylo kvalifikační hřiště pro Brittish open 2010.

The Kittocks Golf Course

Toto nové hřiště se pyšní výbornou kvalitou a rozložením. Má přesně vyvážený poměr mezi prvky tradičního links hřiště a nového, moderního hřiště. Hřiště nabízí výhledy přes zátoku k městu St. Andrews a kopcům za ním. Za větrného počasí hřiště nabízí opravdovou výzvu pro všechny hráče golfu.

St. Andrews Eden Course

Hřiště otevřeno v roce 1914 a bylo navrženo Harry S. Coltem, zdůrazňuje okolní krajinu a hraniční valy dávají hřišti přírodní nádech. Změny byly dokončeny v roce 1989 a dohlížel na ně architekt Donald Steel hřiště je nepatrně shovívavější nežli 3 přímořská hřiště v St. Andrews.

St. Andrews Castle Course

Nejočekávanější nové 18-ti jamkové hřiště na světě, budováno v klasickém links stylu s množstvím přírodních překážek. Nejzajímavějšími jamkami jsou jamka 6 s nádherným výhledem na přístav a jamka 17 par 3, kde se hraje přes skalnatou průrvu. Hřiště se táhne podél východního pobřeží St.Andrews, asi míli od centra města. 

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím