1. Fischer.cz
  2. O CK FISCHER
  3. Kariéra
  4. Animátor/Animátorka pro rodiny s dětmi – léto 2022

Animátor/Animátorka pro rodiny s dětmi – léto 2022
Hledáme zkušené a schopné animátory!

V cestovní skupině DER Touristik chceme poskytovat nejen našim dětským klientům špičkový zákaznický servis v destinaci a vždy se o ně a jejich zábavu postarat.

Proto hledáme nové kolegy nebo kolegyně do našeho týmu animátorů v zahraničí, kteří nám v tom pomohou!

Náplň práce:

  • Plánování, organizace a realizace animačního programu pro děti (ve věku 4-15 let)
  • Každodenní aktivity pro děti zaměřené na poznání, dobrodružství, sport, vodní a taneční aktivity, hry apod.)
  • Večerní program pro děti – dětské disko a show
  • Zodpovědná péče o svěřené děti
  • Spolupráce s ostatními animačními týmy v příslušném hotelu
  • Neustálý kontakt s malými i velkými hosty/klienty
  • Poskytování informací k hotelovým službám, sportovním aktivitám a možnostem v hotelu a jeho blízkém okolí

Požadujeme:

  • Přátelské a milé vystupování, neustále dobrou náladu, zajímavé nápady, radost z práce s dětmi a mládeží
  • Vysoké pracovní nasazení (během práce nehledět na hodinky)
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, bezúhonnost
  • Všeobecné znalosti a zájem o zvolenou destinaci, její kulturu, dějiny a obyvatele
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (pedagogického, tělovýchovného, kulturního, jazykového směru)
  • Praxe na obdobné pozici vítána (práce s dětským nebo mládežnickým kolektivem)
  • Aktivní znalost cizích jazyků (angličtina nebo němčina podmínkou, pro působení v italských destinacích italština, pro působení ve španělských destinacích španělština)
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • Živnostenský list (živnost volná – Poskytování služeb pro rodinu a domácnost)
  • Věk minimálně 20 let
  • Možnost vycestovat na 2-4 měsíce (cca červen – září)
  • Kurz první pomoci

Nabízíme:

  • Pracovní pozici v přímořské slunečné destinaci
  • Samostatnou, kreativní a velmi zodpovědnou práci
  • Speciální zaškolení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Ubytování a stravování v klubu
  • Leteckou dopravu do/z klubu
  • Předepsané pracovní oblečení klubu
  • Zdravotní cestovní pojištění

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem, proč právě Vy jste tím pravým kandidátem! Motivační dopisy čteme a hodně nám na nich záleží!

Neozveme-li se uchazečům do 1 měsíce od zaslání životopisu, upřednostnili jsme jiného kandidáta, který blíže splňoval požadavky na pozici. Děkujeme za pochopení.

Ujišťujeme Vás, že veškeré Vámi zaslané materiály považujeme za přísně důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a obecného nařízení EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů.

Petra Poloprudská

HR Senior specialista

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím