1. Fischer.cz
  2. O CK FISCHER
  3. Kariéra
  4. Delegát – Itálie – IČO – zimní sezóna 2021/2022

Delegát – zimní sezóna v Itálii

Naše společnosti patří k největším tuzemským cestovním kancelářím. Jsme hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungujeme s nejoblíbenějšími značkami na trhu českého cestovního ruchu, kterými jsou CK Fischer, EXIM Tours, NEV-DAMA, Privileq a eTravel. Nyní máte jedinečnou příležitost být spolu s námi tohoto součástí.

Pro značku NEV-DAMA hledáme delegáta na zimní sezónu do Itálie, kolegu či kolegyni, kteří mají vysoké pracovní nasazení, jsou zodpovědní, pečliví a dokážou poskytnout našim klientům špičkový servis.

Termín působení ve střediscích: 4.12. – 22.12. 2021 a 6.1. – 3.4. 2022 (dle konkrétního střediska)

Oblasti: Val di Fiemme, Monte Bondone, Folgaria/Lavarone, Paganella

Co bude vaše náplň práce:

  • Neustálý kontakt s klienty, plánování harmonogramu informativních schůzek v ubytovacích kapacitách
  • Poskytování informací k ubytovacím službám i k blízkému okolí
  • Řešení požadavků klientů
  • Příprava prezentačních materiálů
  • Spolupráce s animačním týmem
  • Komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme:

  • Znalost italského jazyka na úrovni B1 a vyšší, další jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)
  • Organizační schopnosti, proklientský přístup a milé vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, bezúhonnost
  • Záliba v lyžování či snowboardingu výhodou
  • Spolupráce na ŽL
  • Působení v destinacích po celou sezónu

Nabízíme:

  • Pracovní pozici v lyžařském středisku
  • Samostatnou a velmi zodpovědnou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajištění cesty do / z destinace
  • Ubytování v destinaci
  • Služební telefon a oblečení
  • Pojištění
  • Skipas

Pokud splňujete požadavky a chcete jít do toho s námi, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem!

Neozveme-li se vám do 1 měsíce od zaslání životopisu, upřednostnili jsme jiného kandidáta, který lépe splňoval požadavky na pozici. Děkujeme za pochopení.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti Cestovní kancelář FISCHER, a.s. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím