1. Fischer.cz
  2. O CK FISCHER
  3. Kariéra
  4. Produktový manažer - ITÁLIE

Produktový manažer - ITÁLIE

Naše společnosti patří k největším tuzemským cestovním kancelářím. Jsme hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungujeme s nejoblíbenějšími značkami na trhu českého cestovního ruchu, kterými jsou nejen CK Fischer a EXIM Tours, ale také NEV-DAMA, Privileq a eTravel. Nyní máte jedinečnou příležitost být spolu s námi tohoto součástí.

Na centrálu cestovní kanceláře Fischer a EXIM Tours hledáme do produktového týmu samostatného kolegu či kolegyni, který bude s chutí pečovat a rozvíjet portfolio našich zájezdů do Itálie.

Pracovní náplň a zodpovědnost:

  • příprava produktu v dané destinaci: vybudování klíčových vazeb v destinaci, zodpovědnost za výběr a nákup zahraničních služeb, jednání s lokálními partnery
  • podpora prodeje produktu: tvorba nabídek, organizace informačních cest, příprava podkladů pro další propagaci
  • kalkulace cen, příprava last minutes, vytěžování letadel
  • kontrola nákladů, kvality poskytovaných služeb v zahraničí
  • analýza trhu, konkurence, srovnání cen
  • administrace rezervačního systému, novinek na webu
  • spolupráce s průvodci či s partnery v destinaci, na školení prodejců a při odborných konzultacích

Požadavky:

  • praxe v oblasti produktového managementu v oblasti cestovního ruchu velkou výhodou
  • výborná znalost českého a anglického jazyka
  • pokročilá znalost MS Excel a PowerPoint
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup k řešení svěřených úkolů
  • časová flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení, chuť hledat nové příležitosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • možnost rozvíjet produkt konkrétních destinací v nejsilnější cestovní skupině na českém trhu
  • motivující finanční ohodnocení - bonusy dle výsledků
  • účast na prestižních mezinárodních veletrzích cestovního ruchu pro daný produkt
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • příspěvek na sportování
  • stravenky
  • sickdays
  • výhodné ceny dovolené pro Tebe i Tvé blízké
  • pracoviště v Praze na Chodově
  • práce na plný úvazek

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Alena Šimečková

HR Specialista

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím