×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Proč jet na dovolenou s Cestovní kanceláří FISCHER

Jsme jedna z prvních cestovních kanceláří na českém trhu. Od začátku vytváříme standardy nejvyšší kvality, přinášíme to nejlepší a inspirujeme ostatní. Řídíme se jednoduchým heslem: nabízíme víc než dovolenou, vytváříme svět vašich zážitků.

Vy máte v tomto světě nejdůležitější roli. My tu svou vidíme v poskytování nejkvalitnějších služeb, v profesionálním zázemí, v umění naslouchat a porozumět vašim přáním. Od prvních úvah, kde dovolenou strávíte, až po bezproblémový návrat, vždy usilujeme o vaši maximální spokojenost.

 

Ve světě Vašich zážitků dostáváte vždy něco navíc


Jsme tu pro vás

Máme širokou síť poboček po celé České republice a na Slovensku. Vaší dovolenou si můžete vybrat kdekoli a kdykoli se vám to hodí. Jsme vám k dispozici také na nonstop bezplatné telefonní lince 800 12 10 10 a na emailu: info@fischer.cz.
 

Rozumíme vám

Garantujeme vám profesionální přístup v každém okamžiku. Naším cílem je připravit dovolenou přesně podle vašich přání.
 

Dovolená pro každého

Naše portfolio dokáže uspokojit všechny typy zákazníků. Rodiny s dětmi, individuální cestovatele, sportovce, seniory i zájemce o eurovíkendy nebo plavby na luxusních lodích.

Postaráme se o Vás

Ať už budete vybírat destinaci, hotel či doplňkovou službu, vždy budete cítit, že jste pro nás váženým klientem, který dostává něco navíc. Máme nejširší nabídku doplňkových služeb, od parkování na letišti, až po zajištění speciálního vybavení na pokoj pro vaše nejmenší.
 

Přinášíme novinky, inspirujeme

Jako první jsme zavedli internetový on-line prodej. Jako první jsme přišli s dětskými animačními kluby nebo mezinárodním systémem garancí za kvalitu služeb (ITQ kodex). Neustále přinášíme novinky, které se stávají standardem nejvyšší kvality.
 

Máme zkušené a kvalitní delegáty

Disponujeme širokou sítí delegátů, kteří se v destinaci postarají o váš komfort a pohodlí. Jsou připraveni vám s čímkoliv pomoci - poradit, doporučit, nebo zařídit, a to po celou dobu pobytu.
 

Garantujeme kvalitu

Spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely. Pravidelně kontrolujeme nejvyšší kvalitu. Naši klienti dostávají vždy to nejlepší. V případě jakýchkoli problémů přichází na řadu systém kompenzací.
 

Vždy aktuální nabídka

Ať už zvolíte výhodný nákup během prvního momentu, nebo čekáte na skvělý tip na poslední chvíli, vždy pro vás máme pestrou, neustále aktualizovanou nabídku.
 

Máme silné zázemí

Obchodní značky FISCHER, NEV-DAMA,eTRAVEL a PRIVILEQ reprezentují největší cestovní skupinu v České republice s 450 tisíc klienty a ročními tržbami 6,3 miliard korun. Cestovní skupina FISCHER má nejširší portfolio na českém trhu. Je členem finanční a investiční skupiny KKCG.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje