×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Společenská odpovědnost CK FISCHER, a.s.

Čemu věříme

Věříme, že předpoklad úspěchu je odpovědné chování. Cestovní kancelář FISCHER se snaží dělat maximum pro to, aby se vzhledem ke svým zaměstnancům, akcionářům a obchodním partnerům chovala a jednala vždy odpovědně, eticky, transparentně a nekorupčně. V Cestovní kanceláři FISCHER je vzhledem k našim zaměstnancům samozřejmostí striktní dodržování lidských práv a pracovních standardů. Jsme velmi rádi, že díky tomu jsou jednak naši zaměstnanci loajální a jednak naše postavení na trhu cestovního ruchu stabilní.

 

Nadace Proměny

CK FISCHER podporuje program Nadace Proměny nazvaný Zahrada hrou. Za každého zákazníka, který odcestuje s naší cestovní kanceláří na letní dovolenou, věnujeme 5 korun na proměny školních zahrad. Například v roce 2014 jsme tak nadaci přispěli částkou přesahující 400 000 korun.Nadace Proměny je soukromá nezisková organizace, kterou založil pan Karel Komárek. Pomáhá proměňovat městské prostředí se zapojením místních obyvatel a rozvíjí povědomí společnosti o architektuře, krajinné tvorbě a vlivu prostředí na člověka.

V rámci programu Zahrada hrou nadace podporuje proměny školních zahrad v inspirativní prostředí, které v dětech rozvíjí jejich schopnosti, dovednosti, tvořivost a fantazii a které přispívá k jejich zdravému a všestrannému vývoji. Nadace poskytuje školám granty, odbornou podporu a konzultace při realizaci projektů. Proměny zahrad se realizují se zapojením učitelů, dětí i jejich rodičů a ve spolupráci s architekty a výtvarníky.

Program drží ocenění Eduína 2013 a Right to Play Award 2014.

Více o programu Zahrada hrou a o tvorbě prostředí pro děti:
·         www.nadace-promeny.cz
·         www.promenyproskoly.cz

 


Dobrý skutek

CK FISCHER spolupracuje s občanským sdružením Dobrý skutek, které svou pomoc zaměřuje především na znevýhodněné děti a seniory.

V roce 2014 jsme zajistili dovolenou u moře pro dívku a chlapce, kteří byli vybráni sdružením. Lucka (23) vyrazila na španělskou Mallorku se svou opatrovnicí a její dcerou, Šimon (5) prožil s celou rodinou dovolenou na řeckém ostrově Rhodos.Více zde

 

Nadace Naše dítě

Cestovní skupina Fischer spolupracuje s Nadací Naše dítě, která pomáhá týraným, zneužívaným či handicapovaným dětem. V rámci podpory pod značkou dětských klubů Funtazie s námi pojede několik vybraných dětí v letní sezoně 2015 k moři.

Nadace dítě
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím

Chcete být součástí týmu největší cestovní skupiny v ČR?
Vyberte si
odpovídající pozici v sekci

KARIÉRA

Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 450 000 kč
min. 0 kč max. 450 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje