1. Fischer.cz
 2. Sleva 500 Kč

Získejte až 500 Kč slevu na zájezd!

Nabízíme vám lákavou slevu ve výši až 500 Kč na zájezdy od CK FISCHER (neplatí pro zájezdy pořádané CK EXIM TOURS). Využijte této výhodné akce, objednejte si zájezd online a získejte pobyt se slevou (neplatí při uplatnění voucheru).
Dovolená od CK FISCHER se vyplatí!

 1. Vyhledejte zájezd

  Vyberte si svoji vysněnou dovolenou z mnoha skvělých zájezdů a hotelů na našem webu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Potvrďte svůj výběr stisknutím tlačítka "Detail hotelu".

  Klikněte na tlačítko „Detail hotelu“
 2. Zkontrolujte dostupnost

  Po výběru zájezdu v konkrétním termínu zkontrolujte, že „Zájezd je dostupný“. Potvrďte svůj výběr stisknutím tlačítka „Mám zájem“, dokončete nákup zájezdu online a získejte slevu až 500 Kč.

  Klikněte na tlačítko „Mám zájem“
 3. Objednejte zájezd

  Nejprve ověřte, že je aktivní záložka "Koupit online DOSTUPNÉ". Poté vyplňte své jméno, příjmení, e-mail a telefon. Pokračujte v objednávce vybraného zájezdu kliknutím na tlačítko „Pokračovat online“.

  Klikněte na tlačítko „Pokračovat online“
 4. Dokončete objednávku

  Vyplňte veškeré požadované položky rezervačního formuláře. Pokračujte k platbě vybraného zájezdu kliknutím na tlačítko „Dokončit“.

  Kliknutím na tlačítko „Dokončit“ objednáte zájezd
 5. Proveďte platbu

  V posledním kroku objednávky proveďte platbu zájezdu online. Hotovo! Gratulujeme vám k nákupu zájezdu od CK FISCHER s výhodnou slevou 500 Kč. Nyní se můžete začít těšit na svoji vysněnou dovolenou.

  Klikněte na tlačítko „OK“

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím