×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Služby
  2. Chrámy a kostely v Goa

Chrámy a kostely v Goa

Náš názor

Náboženská mystika v tropech.

Detailní informace

Popis

Celodenní výlet, během kterého uvidíte vše typické pro Gou – hinduistický chrám Shanta Durga, který je zasvěcený Parvati. Poté přejezd do oblasti Staré Goy, kde se nachází malebné katolické kostely z 15. století, pozůstatek portugalské koloniální nadvlády. Den vám zpříjemní bufet v luxusním hotelu, kde zažijete na vlastní kůži vyhlášenou indickou pohostinnost. Závěr dne bude patřit zastávce v Panaji, kde si můžete nakoupit typické místní produkty – suvenýry, batikované látky a oblečení, sárí, koření, výrobky pro ajurvédu.

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 210 USD.
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím