×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Služby
  2. Etna

Etna

Náš názor

Poznejte nejvyšší sopku Evropy.

Detailní informace

Popis

Návštěva krásné Catanie, která byla založena Řeky v 8. století, zničena zemětřesením v 17. století a přestavěna v barokním stylu, většinou s černým lávovým kamenem z Etny. Užijte si procházku místy, jako je Via Etnea a Via dei Crociferi, objevujte římské archeologické pozůstatky a nádherné kostely, jako je katedrála věnovaná sv. Agátě. Nenechte si ujít ani návštěvu tradičního rybího trhu.

Etna, nejvyšší aktivní vulkán v Evropě, je symbolem Sicílie. Autobus vás zaveze do výšky cca 1 900 m n. m., kde je možné obdivovat na místě zvaném Silvestri krátery a proudy ztuhlé lávy. Chcete-li vidět skutečnou měsíční krajinu, můžete si vyjet lanovou dráhou na vrchol (fakultativně).

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 37 eur.
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím