×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Doprava v Almeríi

Taxíkem kamkoliv, ale draze

Pro cesty v rámci turistických středisek, mezi nimi či na letiště můžete využít taxíků, které naleznete na každém kroku nebo si je můžete telefonicky objednat. Tarify se liší, vyšší jsou vždy ve večerních hodinách a během svátků.

Autobusem do velkých měst

V této části Španělska existuje rozsáhlá síť autobusových linek, zajišťujících dopravu do hlavního města Almería a středisek Roquetas, Toyo, Mojácar a Vera.

Spanelsko-12-Almeria-Koraby-jako-z-ery-Krystofa-Kolumba-jsou-dnes-uz-jen-turistickou-atrakci.jpg

Pronajmutým autem se dostanete všude

Osobní vůz si můžete pronajmout v kancelářích s označením RENT A CAR. Ceny jsou rozdílné, vždy souvisí s kvalitou vozu a servisem, který vám jednotlivé půjčovny nabízejí. Doporučujeme poradit se o pronájmu s průvodcem, který vám doporučí spolehlivé autopůjčovny a zajistí rezervaci vozu dle vašeho výběru. Vždy si pečlivě prostudujte obsah smlouvy, kterou podepisujete, informujte se o rozsahu pojištění a přesvědčte se o stavu vozidla. 

Dopravní předpisy v kostce

Obecně je nejvyšší povolená rychlost na španělských silnicích 120 km/h, ale někde se může lišit. Sledujte proto bedlivě dopravní značení. Řidiči automobilu musí být více než 21 let, musí být připoután, při kontrole musí předložit platný řidičský průkaz a mít u sebe doklad o pojištění vozidla. Na silnici se může pohybovat pouze v reflexní vestě, telefonovat pouze v režimu handsfree a smí mít maximálně 0,25 mg/l alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Pokud si zapůjčíte moped nebo motorku, musíte mít na hlavě helmu a musí vám být více než 18 let.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím