Brena Baja

Lokalita: Španělsko La Palma Brena Baja
Typ: Rozhledna

Náš názor

Breňa Baja, jeden z pilířů rekreace na La Palmě

Breňa Baja je ve spojení s letoviskem Los Cancajos jedním z nejnavštěvovanějších turistických center La Palmy. Její nejbližší okolí nadchne především milovníky koupání i aktivního odpočinku, sportovce a zájemce o poznávání atrakcí tohoto španělského ostrova.

Městečko Breňa Baja, jehož patronkou je Santa Ana, se rozkládá jenom kousek nad Los Cancajos, tzn. asi jeden kilometr od břehů Atlantiku. Jižně od něj přistávají letadla na mezinárodním letišti, severním směrem se rozpíná metropole Santa Cruz de la Palma.

Vyhlídky, pláže a obchůdky

Nejvyhlášenějšími lákadly poblíž Breňa Baja jsou vyhlídková terasa Montaňa de la Breňa, vybudovaná nad městem, a pláž Los Cancajos. Měří asi 400 metrů a proudy ztuhlé lávy v ní vymodelovaly různé romantické přírodní bazény. Za svou čistou a komplexní návštěvnickou vybavenost byla oceněna Modrou vlajkou.

Z Breňa Baja můžete také vyrazit do rušných uliček rekreačního střediska Los Cancajos, ke gigantickému kráteru Caldera de Taburiete nebo do Los Llanos de Aridane na druhé straně ostrova.

  • Neváhejte tedy a navštivte Breňa Baja na La Palmě.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím