×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Novinky v CK FISCHER

Detekční kontroly vybraných zavazadel na pražském letišti

Publikováno 28.4.2017

Pro větší bezpečnost cestujících zavádí Letiště Václava Havla Praha od 15. května 2017 kontroly zaměřené na detekci výbušnin uvnitř zapsaných zavazadel. Cílem je předejít naložení výbušnin do nákladního prostoru letadla. Toto opatření je v souladu s legislativou EU a běžně se provádí na letištích v USA i například v sousedním Německu.


více

Pozor - zhoršená dopravní situace při cestě na letiště v Praze

Publikováno 15.9.2016

Dovolujeme si vás upozornit na rozsáhlejší omezení a stavební práce, které probíhají na příjezdových komunikacích směrem na letiště, konkrétně v ulicích Lipská (mezi Pražským okruhem D0 a dálnicí D7) a v ulici Aviatická (příjezd k letišti po sjezdu z Lipské ulice).
více

Aktuální informace k situaci v Turecku

Publikováno 18.7.2016

Situace v turistických letoviscích na Turecké riviéře zůstává i nadále naprosto klidná. Dramatické události, které se v noci z pátku na sobotu odehrály v metropolích Istanbulu a Ankaře se přímořských destinací v okolí Antalye nijak nedotkly. Také tamní letiště funguje bez problémů. Situaci i nadále bedlivě monitorujeme.
více

Bezpečnostní situace v Turecku

Publikováno 16.7.2016

Situaci v Turecku od včerejšího večera detailně sledujeme. Vyhodnocujeme infomace, které máme přímo od lidí, kteří jsou na místě. V turistických destinacích je klid, letiště v Antalyi po celou dobu funguje ve standardním režimu.
více

Platforma pro řešení sporů online

Publikováno 23.5.2016

Vážení klienti,

Evropská unie, vedena snahou nejen chránit spotřebitele, ale také zvýšit důvěru v on-line transakce a podpořit jejich rozvoj, vloni přijala nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 o řešení spotřebitelských sporů on-line


více

Změna zákona o ochraně spotřebitele od 1. 2. 2016

Publikováno 1.2.2016

Rádi bychom vás informovali, že od 1. 2. 2016 došlo ke změně v zákonu o ochraně spotřebitele. Níže uvádíme nejdůležitější změny, které z tohoto zákona pro zákazníky vyplývají.více

Vyhráli svatbu snů na Mauriciu. Podívejte se, jak vypadala

Publikováno 6.1.2016

Společné ano si řekli přímo v ráji. Janě a Branovi se díky výhře v soutěži splnil dávný sen vzít se na romantické pláži daleko od domova. A jak se takové tajné sny plní? 


více

Startují předprodeje lyžařských zájezdů. Dva ze tří se prodají do konce října!

Publikováno 1.9.2015

PRAHA 1. září 2015

Tisíce lidí v těchto dnech začínají vybírat lyžařskou dovolenou. Předprodeje zájezdů startují tradičně již na sklonku léta. Přes 60 % zájezdů se přitom prodá do konce října, vyplývá ze statistik NEV-DAMY, české jedničky pro lyžování v Alpách, která je členem cestovní skupiny Fischer.


více

Aktuální informace pro klienty destinace Tunisko

Publikováno 10.7.2015

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že nadále umožňujeme bezplatnou změnu destinace v případě, že máte zakoupený zájezd do Tuniska a máte obavy odletět.více

Dobrovolníci z CK Fischer pomáhali v Don Bosco

Publikováno 1.7.2015

Čtvrtek 25. 6. 2015 byl pro dobrovolníky z řad CK FISCHER opravdovým zpestřením v jejich pravidelném pracovním týdnu. Účastnili se totiž grantového projektu Zahrada hrou, jehož cílem je úprava vybraných školních zahrad. Projekt zaštiťuje Nadace Proměny.
více

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím