1. Fischer.cz
  2. O CK FISCHER

Jsme CK FISCHER

Váš partner ve světě cestování

Jsme tu, abychom plnili vaše cestovatelské sny. Nabízíme víc než dovolenou, vytváříme svět vašich zážitků. Vy máte v tomto světě nejdůležitější roli. My svou roli vidíme v poskytování nejkvalitnějších služeb, v profesionálním zázemí, v umění naslouchat a porozumět vašim přáním. Díky dlouholeté tradici a zázemí nejsilnější cestovní skupiny v ČR vám budeme spolehlivým partnerem na cestách.

28 let
na trhu
150 destinací
v 76 zemích
1,5 milionu
spokojených klientů
58
poboček

Patříme do největší cestovní skupiny v ČR

Der Touristik

Od května 2020 jsme hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours.

Každá z našich značek je úspěšná v odlišném segmentu a společně se ideálně doplňují. Najdete u nás největší portfolio destinací a nejkvalitnější služby.

FISCHER logo
NEV-DAMA logo
eTravel logo
Privileq logo
Exim logo

Měníme cestovatelské sny ve skutečnost

Staneme se vaším partnerem na každé cestě, ať už sníte o letecké dovolené ve Středomoří nebo v exotických destinacích. Naši klienti si nejvíce oblíbili řecké ostrovy, Egypt, Turecko a Baleáry. Z exotiky vítězí Spojené arabské emiráty, Dominikánská republika a Kuba.

Máme řádné zajištění proti úpadku. Vaše finanční prostředky jsou tak u nás v naprostém bezpečí.

Proč jste nás zvolili cestovkou roku

Spokojíme se pouze s nejvyšší kvalitou služeb, hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Chceme, abyste si vaši zaslouženou dovolenou maximálně užili. A podle našich klientů se nám to daří. Právě jim vděčíme za ocenění „cestovka roku“.

Spolehlivost

„Jediná cestovka, u které jsem pokaždé maximálně spokojen.“

Jakub H.

Kvalita za rozumnou cenu

„Tak vysoký standard za vaše ceny jinde neseženu.“

Lucie B.

Zkušenosti a profesionální přístup

„Prodejci vědí, o čem mluví a na delegáty je vždy spoleh.“

Agáta H.

Dovolená pro každého

„Dřív jsem jezdil s kamarády, teď s rodinou a ani ve stáří to nevidím jinak.“

Šimon M.

Splňte si s námi cestovatelský sen

Nabízíme vám zájezdy do všech koutů světa, ať už preferujete populární destinace nebo místa daleko od davů turistů. U nás si vybere každý od rodin s dětmi, přes zamilované páry všech věkových kategorií až po single cestovatele.