×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Informace k cestování letadlem


Před odletem

Před odletem zkontrolujte pokyny k odletovému letišti. Na letiště můžete cestovat pomocí městské hromadné dopravy nebo autem. Pro zaparkování svého auta můžete využít služby parkování na letišti.

Informace k odletovým letištím:


Na letišti

Odbavovací přepážky se otevírají dvě hodiny před odletem. Odbavení končí nejpozději 40 až 30 minut před plánovaným časem odletu. Ve vlastním zájmu proto dorazte na letiště včas.

Na letišti můžete využít zavazadlové vozíky, které najdete většinou na parkovišti a u vstupu do odbavovací budovy.
 

Přeprava tekutin

V příručním zavazadle může mít každá osoba tekutiny a gely do objemu maximálně 100 ml. Vždy musí být ale v originálním balení a uloženy v průhledném, znovuuuzaviratelném sáčku o objemu do 1 l (k dostání na letišti u bezpečnostních rá­mů).

Výjimku tvoří pouze tekutiny nutné pro léčbu, nebo zvláštní stravování (např. kojenecká výživa). Pouze ale v množství nutné na dobu cesty. Počítejte s tím, že pracovníci bezpečnostní kontroly vás mohou požádat o ochutnání, nebo o předložení dokladu o původu tekutiny (např. v případě insulinu).

Zjistěte, co všechno lze v letadle přepravovat.
 

Odbavení

K odbavení budete potřebovat platné cestovní doklady, letenku, voucher nebo rezervační kód (pouze u některých charterových letů), popř. víza. V zemích Evropské unie a Schengenského prostoru mohou občané České republiky cestovat pouze s platným občanským průkazem, mimo tyto země je nutný cestovní pas. 

Při samotném odbavení musíte položit svá zavazadla na pás odbavovací přepážky. Čísla odbavovacích přepážek jsou uvedena na informační tabuli v letištní odbavovací hale. Za překročení váhového limitu se platí poplatky.

Po odbavení obdržíte palubní vstupenku do letadla a doklad o odbavení zavazadel. Poté budete pokračovat přes bezpečnostní kontrolu do odletové haly. Pokud cestujete do zemí mimo schengenský prostor, musíte projít ještě pasovou kontrolou.

20 až 30 minut před odletem budete letištním rozhlasem vyzváni k dostavení k východu (gatu). Před vstupem do letadla předložíte letištnímu personálu palubní vstupenku a doklad totožnosti. 

 

Během letu

Na palubě letadla je nutné respektovat určitá pravidla. Mezi ně patří například zákaz kouření, nebo speciální zacházení s elektronikou, zejména s mobilními telefony. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno na palubě letadla používat mobilní telefony a jiné elektronické přístroje s anténou, které by mohly mít vliv na systémy letadla. Před nástupem do letadla musí být veškeré tyto přístroje vypnuty.

Do letadla si s sebou nemůžete vzít vše. Mezi předměty zakázané přepravovat patří například zbraně, veškeré nože a špičaté předměty nebo infekční a toxické látky. Co se týče nápojů a jiných tekutin, v příručním zavazadle můžete mít tekuté látky a gely do objemu maximálně 100 ml. Vždy ale v originálním balení a uložené v průhledném, znovuuzaviratelném sáčku. 
 

Další informace k odletu

Veškeré důležité informace si můžete přečíst ve vašich pokynech k odletu a v podrobných přepravních podmínkách příslušné letecké společnosti. Ty jsou k dispozici na pobočkách CK FISCHER nebo na našem webu v informacích o přepravních podmínkách.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje