Security FastTrack

Cestujete v rámci schengenského prostoru, z Terminálu 2?

Nestůjte ve frontě a získejte více času se službou Security FastTrack, která vám zajistí přednostní průchod k bezpečnostní kontrole na Terminálu 2.
 
Security FastTrack
Security FastTrack

Kde Security FastTrack najdete

Terminál 2, dále sledujte navigaci k centrální bezpečnostní kontrole (Odlety) v odletové hale, kde naleznete speciální průchod Security FastTrack.

Návod na využití služby

1.    Po příjezdu na letiště se vydejte k Terminálu 2. Dále sledujte navigaci k centrální bezpečnostní kontrole (Odlety) v odletové hale, kde naleznete speciální průchod Security FastTrack. Platnost voucheru je 60 minut od zadání vámi zvoleného času.  

2.    Postup u validátoru 
  • Jako první k validátoru přiložte palubní vstupenku. Pokud cestujete sami a při objednávce jste zadali číslo letu, není nutné, abyste dále přikládali voucher Security FastTrack (QR kód). Validátor vás vpustí. * 
  • Pokud cestujete ve skupině, každý další člen bude vyzván po naskenování palubní vstupenky k přiložení Security FastTrack voucheru (QR kódu). QR kód k naskenování naleznete v příloze tohoto e-mailu. 
3.    Cestujete-li ve skupině, každý další cestující musí dodržet pořadí kroků uvedených výše. Nejprve přiložit palubní vstupenku a následně svůj vlastní QR kód

 *Pokud jste zadali číslo letu a přesto vám validátor neumožnil průchod, naskenujte po palubní vstupence QR kód. 

Informace: Služba Security FastTrack je dostupná pouze v rámci cest do zemí schengenského prostoru (Terminál 2) a je platná v 60minutovém časovém úseku (detailnější informace jsou k dispozici při rezervaci služby). Službu nelze využít pro průchod s kočárky a jinými než-li standardními kabinovými (příručními) zavazadly. Službu je nutné objednat nejpozději 2 hodiny před průchodem Security FastTrack.

 
Security FastTrack
Security FastTrack
Security FastTrack

Cena služby

Každá osoba musí mít objednaný vlastní vstup (dospělý i dítě).

cena Cena za osobu 199 Kč