1. Fischer.cz
  2. Itálie

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Vychutnejte si dovolenou ve sladké Itálii

V létě láká Itálie na vyhřáté pláže a moře, v zimě na alpské velikány nad jezerem Lago di Garda. Když se řekne Řím, určitě se každému vybaví slavné Koloseum a řada dalších památek velkolepých italských dějin. Žádný turista by je během dovolené v Itálii rozhodně neměl vynechat.

Itálie si vás získá také svou středomořskou kuchyní, za každých okolností lehkou, pestrou a chutnou. Pokud máte rádi historii, krásnou přírodu, sluneční paprsky a trošku temperamentu, rozhodně se vydejte na dovolenou do Itálie.

Dovolená v Itálii

Dovolená v Itálii je plná středomořských lákadel!

K italským perlám patří i regiony na jihu země. Na špičce apeninské boty se rozkládá kouzelná, masovým turismem stále ještě nedotčená Kalábrie. Kromě nádherného pobřeží si na ní zamilujete i výhledy na sopečné Liparské ostrovy, romantický mys Capo Vaticano, město na skále Tropea či gastronomické lahůdky v čele se zmrzlinou tartufo, které na dovolené v Itálii každý touží ochutnat.

Ostrov Sardinie se řadí mezi nejhezčí v celém Středomoří. Zásluhu na tom má jeho panenská, lidskou činností nepříliš učesaná krajina a magické pobřeží, nazývané v určitých úsecích pro svou krásu jako Smaragdové. Objevte na dovolené v Itálii právě Sardinii - magický region plný tajemných nurágů, liduprázdných pláží a divoce rozeklaných údolí.

Jak výhodně na prázdniny do Itálie

Vyberte si ubytování v Itálii podle svých představ - nabízíme vám mnoho pobytů za výhodné ceny. Proberte se třeba nabídkou z termálního ostrova Ischia, ze žhavé Sicílie či z půvabného Toskánska. Nevynechejte ani další oblíbené lokality pro dovolenou v Itálii, a pokud sháníte skutečně levný zájezd, projděte si naši nabídku last minute zájezdů do Itálie.

Dovolená v Itálii už čeká!

Tipy na nejlepší dovolenou v Itálii

All inclusive | First minute | Last minute | Poznávací zájezdy

Inspirace před zájezdem do Itálie na blogu

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Itálie