1. Fischer.cz
  2. Rodinná dovolená u moře

Užijte si rodinnou dovolenou s CK FISCHER

Dáváte během léta přednost pobytu v hotelovém areálu? Chcete raději se svými ratolestmi navštěvovat atrakce v okolí jako akvapark či zoologickou zahradu? Máte malé děti, o které se musí někdo postarat? Vaší cestě k moři nic nebrání, neboť můžete využít široké nabídky rodinné dovolené s CK FISCHER. Chcete-li prožít prázdniny s celou vaší rodinou v klidu a pohodě, neváhejte a vybírejte!

Dětský klub Funtazie nabízí pestrý, zábavný a poučný program pro vaše malé dobrodruhy, zatímco vy se můžete plně oddávat odpočinku u vody. Péči o děti zajišťují během celého dne profesionální, česky hovořící animátoři. Klub je určený dětem od 4 let a k jeho specialitám patří například i snídaně a večeře „bez rodičů“, společné výlety nebo dětská strava all inclusive.

Aktivity, které uvítají miminka i maminka

Rodinna-dovolena-1-(3).jpg

Pro nejmenší děti (do 4 let), je určený BABY Funtazie klub. Díky němu si můžou vychutnat pobyt u moře s dětmi i rodiče batolat. Čeká tady na ně několik zajímavých programů, jako je kurz plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let Vodníček, odpolední program bez rodičů Miniškolička, pohádkový Večerníček nebo taneční Mini disco pro nejstarší.

Celá rodina se vydovádí v rámci klubu Fun & Active. Jeho součástí je spousta sportovních a zábavných aktivit. Co takhle zahrát si vodní pólo, ochutnat místní speciality během tematických národních večerů, zúčastnit se karetních turnajů či vyzkoušet některý z adrenalinových sportů? Bavit se bude celá rodina – je jenom na vás kdy, jak a s kým.

Kam se vypravit na dovolenou s rodinou

Specialitou CK FISCHER je Sportovní akademie, do níž můžete zdarma přihlásit své děti. Zatímco vy se budete v poklidu opalovat na pláži, vaše dítka se naučí základům různých sportů. V momentální nabídce najdete akademii plavání, akademii beach volejbalu, tenisovou akademii a fotbalovou akademii.

Jednotlivé kluby fungují v řadě hotelů všech význačných turistických destinací. Podívejte se na nabídku rodinné dovolené na Mallorce a Ibize, na Turecké riviéře nebo na řeckých ostrovech KrétaZakynthosKorfuKos a Rhodos. Líbit se vám i vašim dětem určitě bude i v Bulharsku a na Kypru, doposud neobjevenou lokalitou je jihoitalská Kalábrie. A pokud chcete vyrazit někam dále, zkuste například egyptská letoviska Hurghada a Marsa Alam nebo zázračné Spojené arabské emiráty.
 

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím