First minute léto 2024

  1. Fischer.cz
  2. First Minute
Není na co čekat! Právě teď je nejvhodnější doba objednat si dovolenou na léto 2024. Díky first minute nákupu si můžete vybírat z nejoblíbenějších hotelů a termínů letních prázdnin, které bývají vyprodané jako první. Objednejte si zájezd už nyní a získejte nejvýhodnější first minute dovolenou u moře!

Odlety ze 6 letišť v ČR

Největší výběr destinacíDovolená pro každého

Další nabídky first minute zájezdů budeme postupně doplňovat, ty nejlepší jsou však dostupné už nyní. Včasným nákupem se navíc k ničemu nezavazujete. First minute dovolenou 2024 můžete zrušit nebo změnit zdarma* bez udání důvodu. Další velkou výhodou je, že nyní zaplatíte pouze nejnižší zálohu a také můžete využít benefity děti zdarma a nejvyšší slevy pro dospělé.

Proč si vybrat first minute letní dovolenou právě teď?

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka platí do 31. 12. 2023 a neplatí pro zájezdy Dynamix.
*Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Změna zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
​**​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více. 
***Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
****Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu z nabídky na Léto 2024 do 31. 12. 2023. Ceník naleznete zde.
*****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Jak se našim klientům líbila letní dovolená u moře?

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem first minute dovolené? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?