First minute léto 2024

  1. Fischer.cz
  2. First Minute
  3. Odlety Karlovy Vary

Vyberte si first minute dovolenou s odlety z Karlových Varů. Zaleťte si do oblíbených míst pro letní dovolenou u moře, např. na Krétu, Rhodos, Tureckou riviéru, do Bulharska nebo do Tuniska.

Neváhejte a rezervujte si first minute zájezd z letiště Karlovy Vary co nejdříve a ušetřete. Později už může být nejlepší nabídka vyprodaná!
 

Nabídka leteckých zájezdů s odletem z Karlových Varů

Díky včasnému nákupu získáte first minute slevu i další výhody a navíc budete vybírat z nejširší nabídky kvalitních hotelů. Objednejte si first minute zájezd z letiště v Karlových Varech a užijte si dovolenou snů!
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka platí do 31. 12. 2023 a neplatí pro zájezdy Dynamix.
*Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu do 31. 12. 2023 z nabídky na Léto 2024.
**Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Více inormací ve Všeobecných obchodních podmínkách.
*​**​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více. 
****Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
*****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.


 

Jak se našim klientům líbila letní dovolená u moře?

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?

Nevybrali jste si letecký first minute zájezd z Karlových Varů?

Podívejte se na další nabídky first minute dovolené z Prahy.