First minute léto 2024

Vyberte si first minute dovolenou s odlety z Prahy. Zaleťte si do oblíbených destinací, např. Řecka, Egypta, Turecka, Španělska, Bulharska či Tuniska. Nechybí samozřejmě ani exotika jako Dominikánská republika, Mexiko, Kuba, Thajsko, Srí Lanka nebo Kapverdy.

Načítám...

Široká nabídka leteckých zájezdů s odletem z Prahy

Díky včasnému nákupu získáte first minute slevu i další výhody a navíc budete vybírat z nejširší nabídky kvalitních hotelů. Objednejte si first minute zájezd z letiště v Praze a těšte se na nezapomenutelnou dovolenou na pláži!

 Z Prahy odlétáme celkem do 51 destinací a nově nabízíme odlety do 6 míst - Senegalu, Athén (oblast Evia), Lemnu, Apulie, Sharm El Sheikhu a Costa Bravy. Neváhejte a rezervujte si first minute zájezd z letiště Praha co nejdříve a ušetřete. Později už mohou být nejatraktivnější nabídky vyprodané!
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka platí do 31. 12. 2023 a neplatí pro zájezdy Dynamix.
*Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu z nabídky na Léto 2024 do 31. 12. 2023. Ceník naleznete zde.
**Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Změna zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
*​**​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více. 
****Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
*****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Jak se našim klientům líbila letní dovolená u moře?

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?

Nevybrali jste si letecký zájezd z Prahy?

V naší nabídce můžete vybírat podle místa odletu, ať už jste odkudkoliv z ČR. Podívejte se na další nabídky dovolené z PardubicBrna či Ostravy.