1. Fischer.cz
  2. Chorvatsko

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1HRK/3,609CZK

* průměrné teploty

Dovolená v Chorvatsku je nejoblíbenější

Již dlouhá léta vábí Chorvatsko na letní dovolenou tisíce českých turistů. Na pobřeží tohoto balkánského státu lze dojet už po pár hodinách cesty autem a nabídka kvalitního ubytování je v Chorvatsku opravdu široká. Jaderské moře udivuje svou průzračností a možnosti výletů i aktivit takřka neberou konce.

Připočtěte si k tomu zdravou a skvěle chutnající chorvatskou kuchyni, jazykovou příbuznost, pěkné počasí od června do září a stále se zlepšující dopravní infrastrukturu. Díky ní není během zájezdu do Chorvatska problém navštívit historická města jako Pula, Split, Šibenik či národní parky Krka, Plitvice a Velebit a obohatit vaši "chorvatskou" dovolenou o největší kulturní a přírodní krásy.

Vyberte si ideální místo pro váš pobyt v Chorvatsku

Pro lepší orientaci při výběru vaší dovolené v Chorvatsku jsme chorvatské pobřeží, dlouhé stovky a stovky kilometrů, rozdělili do tří základních oblastí. Nejseverněji z nich (a zároveň nejblíže k našim hranicím) se rozkládá poloostrov Istrie s dvojicí moderních akvaparků Aquacolors a Istralandia.

Druhou oblast představuje záliv Kvarner včetně ostrovů Krk, Rab nebo Lošinj.
Největší chorvatskou destinací je samozřejmě Dalmácie, táhnoucí se od pohoří Paklenica u Zadaru až na jih k Dubrovníku. Její součást tvoří i slavná Makarská riviéra a ostrovy Brač, Hvar či Korčula.

Dovolená v Chorvatsku plná krás nemusí být drahá

Malebné chorvatské ostrovy oplývají mnoha omantickými plážemi, jedinečnými lokalitami ke šnorchlování i dalekými výhledy do okolí. A těch zajímavých míst, která vás v Chorvatsku na dovolené čekají! Vybrali jsme pro vás kvalitní a zároveň cenově dostupné ubytování v Chorvatsku na březích Jaderského moře. Levné zájezdy do Chorvatska najdete v sekci Last minute v Chorvatsku. Vychutnejte si s námi to nejlepší ze šťavnatého Jadranu, ať už se vydáte na dovolenou do Chorvatska letecky nebo autem.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Chorvatsko