First minute léto 2024

Vyberte si first minute dovolenou s odlety z Pardubic. Z letiště v Pardubicích odlétáme celkem do 14 destinací. Zaleťte si třeba do Řecka, Egypta, Španělska, Bulharska, Tuniska či jiných oblíbených dovolenkových zemí.
Načítám...

Široká nabídka destinací s odletem z Pardubic

Nově nabízíme odlety do 4 míst - italské Kalábrie, Černé Hory, do Bodrumu na Egejské riviéře v Turecku a na španělskou Costa Doradu. Neváhejte a rezervujte si first minute zájezd z letiště Pardubice co nejdříve a ušetřete. Později už může být nejlepší nabídka vyprodaná!

Díky včasnému nákupu získáte first minute slevu i další výhody a navíc budete vybírat z nejširší nabídky kvalitních hotelů. Objednejte si first minute zájezd z letiště v Pardubice a dopřejte si relax na pláži!

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka platí do 29. 2. 2024 a neplatí pro zájezdy Dynamix.
*Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu do 29. 2. 2024 z nabídky na Léto 2024.
**Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Více inormací ve Všeobecných obchodních podmínkách.
​***​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více. 
****Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
*****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Jak se našim klientům líbila letní dovolená u moře?

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?

Nevybrali jste si letecký zájezd z Pardubic?

Podívejte se na další nabídky dovolené z Prahy.