Podrobné informace

  • 41 °C červenec / srpen *
  • 28 - 30 °C červenec / srpen *
  • 1EGP/2,675CZK

* průměrné teploty

Dovolená v Egyptě, to jsou pláže, slunce, potápění a památky

Úžasná africká země, v níž se prolíná velkolepá historie z dob faraónů s moderní civilizací, může být jedině Egypt. Přestože jeho velkou část zabírá nekonečná Sahara, oblasti kolem majestátní řeky Nil a pobřeží Rudého moře kypí pestrobarevným životem a stojí za bližší prozkoumání. Pojeďte na dovolenou za egyptskými zázraky s námi!

Dovolená v Egyptě

Kam do Egypta?

Vydejte se na dovolenou do Egypta do jedné z vyhlášených destinací Hurghada nebo Marsa Alam a objevte úžasný podmořský život, starověký Luxor či písečný ostrov Giftun. Prožijte s námi v Egyptě jedinečné prázdniny plné koupání, šnorchlování a další zábavy pro velké i malé.

Na dovolenou do Egypta za komfortem i výlety

Ubytování v hotelových areálech v Egyptě vyniká komplexností a bohatstvím i kvalitou služeb. Pokud si během zájezdu do Egypta chcete pořádně odpočinout, můžete celý den strávit u hotelového bazénu či na písečné pláži u moře. V opačném případě využijte na dovolené v Egyptě příležitostí k mnoha sportovním aktivitám v čele s potápěním.

Další možností, jak zajímavě trávit volný čas během dovolené v Egyptě, jsou četné výlety. V naší nabídce jsou akvaparky (Jungle Aqua Park a Makadi Bay Water World), lodní plavby za delfíny, starověké památky (slavné Údolí králů), pouštní safari či dokonce ohromující metropole Káhira.

Jak na pobyt v Egyptě za nízké ceny?

Do Egypta na dovolenou lze díky velmi teplému počasí vyrazit prakticky kdykoliv v průběhu roku. A vybírat samozřejmě můžete z široké a výhodné nabídky last minute zájezdů do Egypta. Dopřejte si žhavé egyptské léto kdykoliv v roce na vlastní kůži!

Tipy na nejlepší dovolenou v Egyptě

All inclusive | First minute | Last minute | Poznávací zájezdy

Inspirace před zájezdem do Egypta na blogu

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Egypt