Wellness a spa v Maďarsku

Bükfürdo

Wellness & Spa BukfurdoNačerpejte síly v nejnovějším lázeňském centru v Maďarsku. Unikátní jsou díky termální vodě o teplotě téměř 60 stupňů s mimořádně vysokým obsahem železa, ale i vápníku a hořčíku.

Lázně v Büku jsou druhé největší v Maďarsku. Komplex má rozlohu 14 hektarů. Využívat můžete 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5,1 km2, skluzavky i lehátka. Rekreační park poskytuje tiché a klidné prostředí v zeleni, kde můžete vyzkoušet i zážitkové koupele.

Pro sportovní vyžití jsou k dispozici hřiště na plážový volejbal, plážovou házenou, nohejbal, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis. Pořádají se i zábavné programy. Kdo chce dopřát pravé potěšení i svému žaludku, určitě ho lázně nezklamou. Lázně mají totiž i řadu vynikajících restaurací a snack-barů.

 

Hotel Piroska

Wellness & Spa Hotel Piroska ****, Bük

Objednávejte na:
255 787 000

Doprava:

vlastní dopravou 

Strava:

polopenze

Délka pobytu:

3 a více nocí

Ubytování:

dvoulůžkový pokoj 

Cena od:

3 noci od 3 490 Kč
4 noci od 4 590 Kč
cena za osobu od 3 490 Kč

Cena dále obsahuje: POLOPENZI, využití hotelového "wellnesisland" - sezonní venkovní bazén, whirlpool, dětský bazén, rodinná relaxační zóna, finská, bio a infra sauna, turecká parní lázeň, případnou účast na programech jako aqua fitness, gymnastika , cyklotůry v okolí - dle aktuální nabídky + VSTUPY do lázní v městečku Bük (1x u 3 nocí, 2x u 4 nocí a 3 x u 5 a 7 nočním pobytu).

Cena neobsahuje: místní ubytovací poplatek splatný po příjezdu ve výši cca 1,7 € / osoba a den.

Historie hotelu Piroska začíná v devadesátých letech minulého století. Díky nepřetržité adaptaci a rozvoji následujících let je dnes Hotel Piroska, se svými 92 pokoji a pestrou wellnessovou nabídkou, léčebným a wellnesovým hotelem s rodinnou atmosférou.

Zásluhou rozmanitého portfolia nabídek nachází u nás každá věková skupina optimální způsob odpočinku: 92 komfortně zařízených nekuřáckých pokojů, tradiční maďarská a mezinárodní kuchyně s wellnessovou nabídkou, bohatá nabídka wellnessového oddělení hotelu: sezónní venkovní bazén, krytý dětský bazén s rodinným prostorem pro relaxaci, krytý zážitkový bazén, moderní svět sauny (finská suna, biosauna, infrasauna se solnými krystaly, turecké parní lázně s aromaterapií, tepidárium s chromoterapií), vlastní zdravotní centrum, a v neposlední řadě masážní oddělení, jehož interiéry byly vytvořeny na základě principů feng shui.

Dále v hotelu naleznete dětský hrací koutek a venkovní hřiště, salón krásy a stomatologickou ordinaci. Do lázní v Büku (Büki Gyógyfürdő) a zpět vozí hotelové hosty náš pravidelný autobus. Uzavřené parkoviště se nachází na dvoře hotelu. Hotel vede do dnešního dne zakládající rodina.

Objednávka

 
 

Eurovíkend v Maďarsku - Hevíz

Thermal hotel

Hotel EUROPA FIT **** superior

Objednávejte na:
255 787 000

Doprava:

vlastní dopravou 

Strava:

polopenze

Délka pobytu:

3 a více nocí

Ubytování:

dvoulůžkový pokoj 

Cena od:

3 noci od 5 590 Kč
cena za osobu od 5 590 Kč

Hotel má lázeňské centrum Vitalium, k dispozici je hostům i poradenské centrum zdravého životního stylu. Nechte se hýčkat balneoterapií, masážemi, aromatickými koupelemi, bahenními zábaly a mnoha dalšími wellness&spa službami.

Cena zahrnuje: ubytování, rozšířenou polopenzi (bohatá snídaně a večeře formou bufetu s nabídkou jídel maďarské a mezinárodní kuchyně s přihlédnutím na Vital-, Reform-, a dietní stravování), uvítací koktejl. Dále vstupy do bazénů včetně termálních a léčivých, whirpool, venkovní bazény s vodoléčbou, finské sauny, parní lázně a fitness centra.

Cena nezahrnuje:  Lázeňská daň cca 1,7 euro pro dospělou osobu (platí se na místě po příjezdu).

Objednávka

 
 

Eurovíkend v Maďarsku - Sarvár

Lázeňské eurovíkendy v MaďarskuKulturně historické památky, turistické pozoruhodnosti a hlavně 2000 metrů hluboký pramen s léčivou vodou o teplotě 83 stupňů. Poznejte místo, které vám vrátí ztracenou energii, krásu i zdraví.

Už od 16. století je maďarský Sárvár důležitým lázeňským střediskem. Léčivá voda obsahuje alkálie, chloridy, bróm, jód a mnoho stopových prvků. Odpařený solný roztok se používá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra se může s vynikajícími výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při reumatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému. 
 

Thermal hotel

Hotel Spirit Thermal Spa *****

Objednávejte na:
255 787 000

Doprava:

vlastní dopravou 

Strava:

polopenze

Délka pobytu:

3 a více nocí

Ubytování:

dvoulůžkový pokoj 

Cena od:

3 noci od 9 390 Kč
cena za osobu od 9 390 Kč

Nový luxusní Spa hotel se nachází v uprostřed lesů nedaleko centra městečka Sárvár.

Cena zahrnuje: ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji, internet na pokoji, bohatou polopenzi, neomezené využití SPA a wellness centra s 22 bazény, sauna svět, whirpool, fitness centrum, ručníky a župany.

Cena nezahrnuje:  místní pobytovou taxu cca 1,7 euro na osobu a den, parkování 4 eura na den.

Objednávka