Golfová hřiště na ostrově Gran Canaria

Maspalomas Golf Course

Maspalomas Golf Course

Hřiště leží v oblasti obklopené písečnými dunami a palmami, můžete si být jisti příjemnou teplotou po celý rok. Hřiště je dlouhé a ploché, můžete vyzkoušet všechny druhy úderů, které hrajete, bylo otevřeno v r. 1968.

 

Meloneras Golf  Course

Meloneras Golf  Course

Hřiště je charakteristické 9-ti jamkami s výhledem na hory a 9-ti jamkami s výhledem na moře, tři z nich jsou přímo na pobřeží. První jamka není obtížná, ale obtížnost postupně vzrůstá a hráči musí zdokonalovat úder za úderem. Dvě jamky se hrají přes „barrancos“ údolíčka ve vulkanické skále ( typická pro Kanárské ostrovy).

 

Anfi Tauro Golf Course

Anfi Tauro Golf Course

Hřiště je umístěno uprostřed nádherné krajiny s mnoha jezery, sopečným pohořím a je obklopeno palmami. Jeho designéři von Hagge, Smelek a Baril nalezli dokonalou rovnováhu mezi krásou přírody a výzvou k dobré hře.

Salobre South Golf Course

Salobre South Golf Course

Tato část ostrova je typická mnoha roklemi a sopečnou půdou, budete mít krásný výhled na hory a moře, za nejzajímavější je považována jamka 14, která je inspirována krajinou Arizony, odpaliště je vyvýšené a zem v okolí greenu je  posetá kameny a  kaktusy. Trochu dražší hřiště, ale stojí za návštěvu.

Salobre North Golf Course

Salobre North Golf Course

Nedávno zprovozněné hřiště patří k nejnovějším na ostrově Gran Canaria je umístěné v krajině typické pro jižní část ostrova, se stržemi, sopečnou půdou a jeho vyvýšená poloha umožňuje výhled na hory a moře, bohatá krajina a zelené zahrady jsou v kontrastu s okolní pouští. Hřiště je velmi podobné hřištím v Arizoně, nejen svým designem, ale i okolní krajinou.