1. Fischer.cz
  2. O CK FISCHER
  3. 100% záruka nejnižší ceny

100% záruka nejnižší ceny

V případě, že naleznete stejný zájezd u jiné cestovní kanceláře levněji, nabídneme vám takový zájezd za tuto nižší cenu.

Cenová záruka platí vždy pouze pro oficiální katalogové ceny konkurenční cestovní kanceláře snížené o slevu prvního momentu.

Cenová záruka platí pouze pro kombinaci služeb ubytování a doprava (tj. zájezd). Pro uplatnění cenové záruky je rozhodující vždy konečná cena zájezdu, k ceně jednotlivých položek na smlouvě o zájezdu se nepřihlíží.

Na žádné speciální či zvláštní dodatečné nabídky publikované mimo hlavní katalog, ani last momentové nabídky se cenová záruka nevztahuje.

Rozdíl v ceně nelze vyplatit v hotovosti. 100% záruku nejnižší ceny není možné kombinovat s dalšími slevami poskytovanými Cestovní kanceláří FISCHER ani jinými marketingovými akcemi.

Pro nárokování výše uvedené cenové záruky je nutné, aby se jednalo o stejné ubytovací zařízení (stejný hotel, penzion, apartmá), termín, délku zájezdu, druh a kvalitu dopravy, kategorii hotelu a typ pokoje (například pokoj s výhledem na moře, rodinný pokoj), stejný druh a rozsah stravování (např. kontinentální snídaně, polopenze, all inclusive atd.).

Tato nabídka se nevztahuje na zájezdy do exotických destinací (Spojené arabské emiráty, Omán, Dominikánská republika, Kuba, Thajsko, Mexiko a Maledivy).