×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 28°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Vera Playa, dovolená na pláži plné odhalení

Menší, avšak špičkové středisko Vera Playa vyrostlo severně od jiného význačného letoviska Garrucha. Nachází se mezi ústím říček Río Almanzora a Río Antas na východě Costa de AlmeríaAndalusii, přímo u středomořského pobřeží. Původní víska Vera je situovaná více ve vnitrozemí. Do krajské metropole Almeríe a k mezinárodnímu letišti je to 85 kilometrů.

Vera Playa, středisko stvořené pro nudisty

Vera Playa se ve velkém zaměřuje na nudismus a naturismus. Najdete zde naturistické hotely, restaurace, bary a samozřejmě také pláže. Řada ubytovacích zařízení však slouží všem klientům bez jakéhokoliv omezení. V centru střediska jsou tři infocentra, krytý plavecký bazén, několik koupališť a další potřebná infrastruktura.

Písečné (občas oblázkové) pobřeží Vera Playa měří celkem 7 kilometrů, na jihu navazuje na další pás pláží a hodně z tohoto prostoru je vyhrazeno nudistům. Centrální pláž El Playazo získala ocenění Modrá vlajka, Playa de Quitapellejos se nachází v klidném prostředí na severu. Nechybí široká nabídka restaurantů (např. DUNA loungers&bar nebo B2 Mohana), vodních aktivit, sportů či možnosti rybaření a potápění.

Další rekreační střediska poblíž Vera Playa

Zahrajte si golf, vydejte se do historického centra Vera Playa

Vera-Playa.jpgKdo chce odpočívat aktivně, může ve Vera Playa využít některé z mnoha sportovišť (tenisové kurty, cyklotrasy, basketbalová hřiště). Asi 3 kilometry severně se zelená golfový resort Desert Springs. Obec Vera v centru tvoří historické budovy, za pozornost stojí především pevnost Encarnción na náměstí Plaza Major. Nejlepší zábava na Vera Playa a okolí:

  • vodní svět AquaVera Parque Acuático,
  • hrad v Cuevas del Almanzora,
  • rezervace Cabo de Gata s hejny plameňáků.

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím