1. Fischer.cz
  2. Dovolená na horách

Dovolená na horách

fotoDíky spojení Cestovní kanceláře FISCHER a NEV-DAMA dochází k rozšíření naší nabídky o zimní i letní dovolenou na horách.

Můžeme vám tak nabídnout nejširší a nejkomplexnější nabídku lyžařských zájezdů v celé střední a východní Evropě a také letní pobyty u alpských jezer.

Podívejte se na kompletní nabídku zájezdů na www.nev-dama.cz.

 

Kdo je NEV-DAMA?

NEV-DAMA se může prokázat dlouholetými zkušenostmi a tradicí již od 90. let. S více než 100.000 odbavenými klienty ročně patří mezi 5 největších českých cestovních kanceláří v oboru výjezdového cestovního ruchu (zdroje: analýza společnosti Mag Consulting, magazín COT Business). Nabízí více než 100 středisek s téměř 600 ubytovacími kapacitami. V roce 2011 byla NEV-DAMA oceněna v soutěži TTG Travel Awards jako nejlepší cestovní kancelář pro dovolenou na horách.

nev-dama-diplom

Největší cestovní kancelář v oblasti zimní dovolené

Hlavní specializací našeho partnera NEV-DAMA jsou lyžařské zájezdy do více než 90 alpských zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku. Zájem o lyžování v nejvyšších evropských horách je velký, mezi nejoblíbenější destinace patří italské regiony Val di Fiemme, Passo Tonale nebo Alta Valtellina, které nabízejí vynikající poměr nabízené kvality k ceně. Každá země však má nějakou přednost (výhodou Francie jsou rozsáhlé oblasti lyžování díky propojeným skiareálům a Rakousko zase nabízí menší dojezdovou vzdálenost z ČR). Pro toho, kdo se nespokojí s lyžováním pouze v období zimní sezóny, nabízíme pobyty ve střediscích u ledovců, které jsou v provozu celoročně (např. rakouský Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal).

Pro Vaši představu, týdenní pobyt na horách s polopenzí ve čtyřlůžkovém pokoji pro 2 dospělé a 2 děti předškolního věku včetně 4 skipasů na 6 dní pořídíte již od cca 12 500 Kč.

Letní dovolená na horách s NEV-DAMA

Letní dovolená se v naší nabídce významně rozvíjí, rok od roku NEV-DAMA přináší širší výběr zájezdů do více zemí, letovisek i ubytovacích kapacit, s využitím vlastní, autobusové i letecké dopravy. Jedním z nejatraktivnějších destinací jsou alpská jezera v Rakousku, Itálii, Švýcarsku nebo Slovinsku.

NEV-DAMA – spolehlivý partner pro vaši dovolenou

Ať už právě řešíte svoji zimní nebo letní dovolenou, věříme, že si u nás vyberete – buď na webu NEV-DAMA nebo v tištěných katalozích, které získáte na kterékoliv pobočce nebo vám je rádi zdarma zašleme. Kromě katalogové nabídky samozřejmě průběžně nabízíme mnoho „last minute“ pobytů s mimořádně výhodnými cenami. Pokud některou informaci v našich materiálech nenajdete nebo potřebujete s čímkoliv poradit, kontaktujte nás na bezplatném telefonním čísle CK Fischer 255 787 000 nebo se obraťte na kteroukoliv z poboček Cestovní kanceláře FISCHER / NEV-DAMA, kde si také můžete zájezdy objednat.

A už jen to počasí aby vyšlo...

 

  • Kompletní nabídku naleznete na webových stránkách www.nev-dama.cz

     

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím