1. Fischer.cz
  2. Egypt
  3. Egypt - Marsa Alam

Oblasti v destinaci - Egypt - Marsa Alam

Mapa

Podrobné informace

  • 41 °C červenec / srpen *
  • 28 - 30 °C červenec / srpen *
  • 1EGP/2,675CZK

* průměrné teploty

Dovolená v Marsa Alam, to je klid a nádherný podmořský svět

Pohodová Marsa Alam není tolik turisticky vytížené středisko jako ostatní známá egyptská letoviska. Určitě se tedy bude líbit především vyznavačům klidné dovolené. Zařaďte se mezi tisíce nadšených rekreantů a užijte si dovolenou v Marsa Alam také!

Stejně jako většina ostatních egyptských destinací nabízí i Marsa Alam přepychové podmínky pro potápění a šnorchlování. Rudé moře je v této oblasti snad ještě krásnější a život v něm barevnější než kdekoliv jinde.

Ubytování na dosah faraonů

Až vás omrzí pobyt na plážích Marsa Alam a objevování podmořského světa, můžete využít některý z výletů za starověkými památkami z dob faraonů. Abú Simbel či Zádušní chrám královny Hatšepsut tvoří typické kulturní a historické dědictví Egypta.

I přes pouštní charakter egyptské krajiny najdete v okolí řadu přírodních zajímavostí. Patří mezi ně například ostrovy Qulaan; údolí Nilu s obří Asuánskou přehradou se táhne zhruba 200 kilometrů daleko.

Užijte si dovolenou v Marsa Alam za super cenu

Níže naleznete aktuální nabídky zájezdů do letoviska Marsa Alam. Pokud chcete vyrazit na dovolenou do Marsa Alam co nejvýhodněji, podívejte se na naši širokou nabídku last minute Marsa Alam.

Neméně přitažlivou oblast představuje též Hurghada, která rozhodně patří mezi oblíbené egyptské destinace.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Egypt - Marsa Alam