Exotika a zima u moře 2022/23

Dopřejte si zimu na pláži za výhodnou last minute cenu.

  1. Fischer.cz
  2. Last Minute
  3. Last minute exotika a zima u moře

Nejžhavější last minute zájezdy

Zavřít

Zvolte destinace

Zavřít

Doprava

Zavřít

Termín a délka

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
Zobrazit více filtrů
Načítám...

Nejoblíbenější destinace na zimní last minute

Vezmeme vás na nejkrásnější exotické pláže a ostrovy světa i k blízkým mořím. Pokud chcete ušetřit, není nic lepšího, než si vybrat svou zimní dovolenou u moře na last minute. Fascinující díla moderní doby uvidíte ve Spojených arabských emirátechDominikánská republika vás okouzlí pohádkovým pobřežím a nejkouzelnějšími plážemi. Nejlepší koktejl cuba libre ochutnáte samozřejmě na Kubě a skutečně jako v ráji se budete cítit ve vodní vile na pohádkových Maledivách. Užívat si s námi můžete i na MauriciuSrí Lance, nebo se vypravit za poznáváním úplně jiného světa třeba do Číny.

Načítám...

Zima pod palmami? Do 31. 12. s výhodami!

U nás máte možnost zdarma zrušit zájezd 45-30 dní před odletem. V tomto období se můžete v klidu rozmyslet, zda na dovolenou skutečně odletíte, nebo budete chtít vrátit peníze. A pokud se na poslední chvíli rozhodnete pro jiný termín, hotel nebo destinaci, ani to u nás není problém. Bezplatnou změnu pro vás rádi zařídíme do 10 dnů před odletem. Nemusíte udávat žádný důvod.
Last minute
vysoké slevy
Storno či změna
zájezdu zdarma*
Záloha jen 990 Kč
na osobu

S námi si užijete léto i v zimě. Výhodně!

*Výjimky z možnosti storna a změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami. Bezplatná změna zájezdu je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.

**Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo s námi v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít na pravidelných letech.

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody first minute budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.

Nevybrali jste si last minute zájezd v zimě k moři?

Celá last minute nabídka

Poznávací, pobytová, zážitková a další typy dovolené

Kompletní přehled zájezdů do exotiky