Last minute exotika

Dopřejte si exotickou dovolenou za výhodnou last minute cenu.

  1. Fischer.cz
  2. Last Minute
  3. Last minute exotika

Nejžhavější last minute zájezdy

Načítám...

Nejoblíbenější exotické destinace na last minute

Vezmeme vás na nejkrásnější exotické pláže a ostrovy světa i k blízkým mořím. Pokud chcete ušetřit, není nic lepšího, než si vybrat svou exotickou dovolenou u moře na last minute. Fascinující díla moderní doby uvidíte ve Spojených arabských emirátechDominikánská republika vás okouzlí pohádkovým pobřežím a nejkouzelnějšími plážemi. Nejlepší koktejl cuba libre ochutnáte samozřejmě na Kubě a skutečně jako v ráji se budete cítit ve vodní vile na pohádkových Maledivách. Užívat si s námi můžete i na Mauriciu.

Načítám...

Jaro pod palmami? Jen nyní s výhodami!

Pokud se na poslední chvíli rozhodnete pro jiný termín, hotel nebo destinaci, u nás to není problém. Bezplatnou změnu pro vás rádi zařídíme do 10 dnů před odletem. Nemusíte udávat žádný důvod.
Last minute
vysoké slevy
Změna
zájezdu zdarma*

S námi si užijete moře i na jaře. Výhodně!

*Výjimky z možnosti změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami. Bezplatná změna zájezdu je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.

Nevybrali jste si zájezd do exotiky last minute?

Celá last minute nabídka

Poznávací, pobytová, zážitková a další typy dovolené

Kompletní přehled zájezdů do exotiky