×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Golfová hřiště na Mallorce

Bendinat Golf Course

Hřiště leží mezi mořem a pohořím Burguesa, 7 km od Palmy a 2 km od přístavu Portals Nous, první devítka byla otevřená v roce 1986 podle návrhu Martina Hawtree, druhá v roce 1996. Hřiště má zvlněné fairwaye, velká část je postavena na svazích údolí, buggy je proto pro méně pohyblivé hráče nutností, 80% jamek jsou doglegy, což může znepříjemnit hru hráčům s vyšším HCP, ale pro zkušené hráče je to zábavné hřiště. Bendinat patří ke kratším hřištím se střední obtížností.

Poniente Golf Course

 

Hřiště je obklopeno stromy, jezery, borovými háji a středomořskou flórou, jako jedno z mála hřišť nebylo zasaženo urbanizací, což jej činí velice speciálním. Je rozsáhlé, má dobře udržované fairwaye a je určeno pro ty nejnáročnější hráče, má vysoký stupeň obtížnosti. Poprvé bylo otevřeno v roce 1978 a je navrženo Johnem Harrisem.
 

Santa Ponsa Golf Course

Jedno z profesionálních hřišť, hostilo šestkrát Balearic Open, když bylo součástí Evropské PGA Tour, v letech 1988 - 1998. Je jedním z nejznámějších hřišť na Mallorce, je navštěvováno mnoha celebritami ze sportovních, politických i královských kruhů. Velmi náročné hřiště se širokými, ale svažujícími se fairwayemi, vodní překážky přicházejí do hry na pěti jamkách a 10-tá jamka je se svými 590 metry je jedna z nejdelších v Evropě.

Son Vida Golf Course

 

Z odpališť vypadají ferveje na hřišti Son Vida velmi úzké, ale jsou otevřené ven a v oblasti dopadu první rány už dosahují běžné šířky, F.W.Hawtree dobře využil kopcovitý terén, zvláště greeny jsou prvotřídní, ploché, ne moc velké a mírně vyvýšené, četné „dogleg“ jamky poskytují příležitost riskovat a zkrátit si tak cestu k jamce, největším rizikem jsou na hřišti bunkery, umístěné po obou stranách greenů a několik vodních překážek (na 16-té a 18-té jamce) a také velké množství stromů na hřišti. Je situováno blízko hlavního města La Palmy, nejstarší hřiště na Mallorce bylo v roce 2001 kompletně zrenovováno návrhářem Kurtem Russknechtem. Ti, co na hřišti už byli, tvrdí, že hřiště nelze popisovat, musíte ho vidět a zažít.

Son Muntaner Golf Course

Je navrženo, aby dokonale splynulo s okolní středomořskou přírodou, je lemováno sosnami,rohovníky a olivovníky. Je to jedno z hřišť, která si zapamatujete už po prvním kole hry a budete potřebovat všechny hole z bagu, není nadměrně dlouhé, ale některé jamky vás můžou přivést do problémů ( jako 5-tá  jamka par 3 nahoru do kopce, protažená až na 205 m ). Mladé hřiště splňuje nejvyšší sportovní standarty v golfových kruzích považováno za nejhezčí hřiště, které Mallorca nabízí.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím