1. Fischer.cz
  2. Indie
  3. Goa
  4. Aktivity a zábava

Jaké aktivity a zábavu Goa nabízí?

Goa a její rekreační střediska jsou pro turisty náležitě vybavena, na nudu tedy můžete v klidu zapomenout.

Sport

Hotely nabízejí pestrou škálu aktivit včetně wellness center a masáží. U moře vás čeká široká paleta vodních motorizovaných i nemotorizovaných sportů, plážový volejbal, koupání, plavání či potápění. Nechybí ani golfová hřiště.

Pamětihodnosti

Milovníci dějepisu a architektury si užijí především v historických městech poblíž pobřeží v čele s Panádží a jeho kostelem Naší Paní Neposkvrněného početí. K nejslavnějším indickým památkovým lokalitám patří Velha Goa, o jejímž významu svědčí i jiné pojmenování „Řím Orientu“.

Indie-Goa-Poulicni-prodej-suvenyru-v-regionu-Goa.jpg

Příroda

Pokud dáváte přednost spíše přírodě, vydejte se směrem na východ. Národní park Mollem vás nadchne celou řadou atrakcí včetně bohaté zvířeny (tygři, muntžakové, levharti, sambaři) vodopádů Dudhsagar či Tambdi, kaňonů a starého chrámu Mahadeva. Na jihu do Goi zasahuje národní park Anshi.

Nakupování

Nenechte si ujít ani příležitost nákupu na místních tržištích. Kromě potravin či exotického ovoce na nich pořídíte různé suvenýry jako ručně vyšívané koberce, kožené tašky a zavazadla, vyřezávané figurky, šperky, čaje a samozřejmě koření.