Podrobné informace

  • 34 - 36 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 100INR/35,693CZK

* průměrné teploty

Indie: pestrá kombinace zážitků

Vydejte se do Indie, země plné kontrastů, a objevte svět různorodých kultur, chutí, vůní a netušených zajímavostí. Užijte si kouzlo hebounkých pláží i pohádkové přírody, ukrývající takřka nekonečná bohatství.

V Indii můžete prožít dovolenou přesně podle svých představ. Láká vás cestování po rozlehlém Indickém subkontinentu? V takovém případě přijměte pozvání k putování po tzv. „zlatém trojúhelníku“ mezi městy Dillí, Agra a Džajpur. Zastavte se u posvátné řeky Gangy, žasněte před pevností Amber, navštivte věčně zelenou horskou oblast Kerala protkanou kanály a řekami.

Goa, poklad Indie

Avšak Indická republika, to nejsou jenom Himaláje, Bombaj, lvi v Gírském pralese, přelidněná Kalkata nebo žhavá poušť Thár. Toužíte-li spíše po odpočinku u šumícího moře a různých plážových aktivitách, vydejte se raději do malého, avšak bohatého spolkového státu Goa na západním pobřeží Indie.

Kraj kokosových palem s nekonečnými zlatavými plážemi, které nikdy nebývají plné, nabízí nádherný pobyt pod tropickým sluncem a v exotických lokacích. Rozhodně nebudete litovat, když si v pohodlí komfortně vybavených dopřejete úžasné masáže a nejlepší jógová i meditační cvičení. Kde jinde relaxovat než v Indii?

Zobrazit podrobné informace