Pláže, základ dovolené v Indonésii

Pláže na Bali

Kuta

Asi nejznámější, ale i nejrušnější a nejnavštěvovanější letovisko na Bali je Kuta, kterou najdete na západním pobřeží nedaleko letiště v Denpasaru. Nejde vlastně jen o jedno městečko, ale jedná se o čtyři městečka - Tuban, Kuta, Legian a Semianyak. Tuto aglomeraci protíná šest kilometrů dlouhá centrální ulice plná obchodů, restaurací a barů všech cenových kategorií, nákupní center a tržišť. Proslulosti pláže odpovídá i počet turistů, kteří se zde pohybují. 

Jimbaran

Několik kilometrů jižně od Kuty leží malá rybářská vesnička Jimbaran. Najdete tady několik hotelů, ke kterým přiléhá pláž s jemným pískem. Oblast je velmi klidná a pláž čistá, je zde poměrně malý rozdíl mezi přílivem a odlivem. 

Nusa Dua

Oblast, kde najdete nejluxusnější hotely na Bali. Pláže je zde pěkná se světlým pískem a krásně průhlednou vodou, je ale nutné upozornit na velký rozdíl mezi přílivem a odlivem.

Sanur

Leží na jihovýchod od Kuty, nabízí i podobné služby, nejsou tu ale noční podniky, takže je tu výrazně větší klid. Pláž je pět kilometrů dlouhá s bílým jemným pískem, ale i zde je velmi dobře pozorovatelný příliv a odliv.
 

Plaz-na-Indonesii-s-uzasnym-horskym-panoramatem.jpg Indoneska-plaz-se-sopkou-v-pozadi.jpg