La Pelouse

Mapa

Podrobné informace

  • 24 °C červenec / srpen *
  • 22 - 23 °C červenec / srpen *
  • 100MUR/67,78CZK

* průměrné teploty

La Pelouse, dovolená jako stvořená k odpočinku

Letovisko La Pelouse vítá své hosty na nejvýchodnějším okraji ostrova, kousek od hlavní silnice spojující jih Mauricia s vyhlášenými resorty Pointe de Flacq a Palmar. Zdejší plochou krajinu narušuje pouze dvojice nevysokých hřbetů s výškou okolo 500 metrů. Na mezinárodní letiště Sir Seewoosagur Ramgoolan u Mahébourgu je to odsud, stejně jako do metropole Port Louis na západním pobřeží, 45 kilometrů.

Pláže u La Pelouse

Menší turistické středisko La Pelouse se nachází na jednoduchém, pravidelném půdorysu a tvoří ho převážně hotelové komplexy a vilkové areály ukryté mezi bujnou vegetací. Profiluje se jako příjemné prázdninové centrum pro celou rodinu, kde jeho návštěvníci najdou vše potřebné v jednotlivých hotelech. Větší rozsah služeb včetně supermarketu a nemocnice nabízejí sousední městečka Trou d´Eeau Douce a Centre de Flacq. Rozmanité břehy Indického oceánu kolem La Pelouse vyplňují malé zálivy oddělené vystupujícími útesy. Většina z nich má písečný povrch a využívá se ke koupání. Plážím zde dominuje 1 kilometr dlouhá Silver Beach s velmi pozvolným vstupem do vody a čtyřikrát delší, výtečně vybavená Palmar Beach. Oblíbenou atrakci představují výlety lodí s průvodcem podél pobřeží.

Další rekreační střediska poblíž La Pelouse

Co dělat v La Pelouse, sport a výlety

V La Pelouse můžete využít pestré sportovní nabídky (tenis, víceúčelová hřiště), ale také se vydat na řadu zajímavých míst v okolí. V kaňonu řeky Grand River South East se projedete člunem nebo se pokocháte bouřícím vodopádem. U Palmar Beach potěší (nejen) děti zábavní park Le Waterpark and Leisure Village plný tobogánů a bazénů. Na milovníky golfu čeká u Pointe de Flaq resort Belle Mare. A v přírodní rezervaci Bras d'Eau dosud rostou původní stromy, které už jinde byly vymýceny. Co dál na Mauriciu?
  • Zavítat do ohromného zoo Casela safari adventure.
  • Potápět se u proslulé Velrybí skály (Whale Rock).
  • Podniknout výlet na mys Cap Malheureux a Pointe aux Roches na severu ostrova.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - La Pelouse

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.