×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

  Podmínky registrace

  Podmínky registrace

  Registrovaným uživatelem se stává osoba, která souhlasí s podmínkami registrace. Registrace je nepovinná. Pokud se rozhodnete registrovat, resp. vytvořit si na portálu CK FISCHER svůj profil, je nutné vyplnit pravdivé údaje. Pokud dojde ke zjištění, že zadané údaje neodpovídají skutečnosti, vyhrazuje CK FISCHER právo zrušit uživatelský profil. Každý uživatel má povinnost seznámit se s podmínkami portálu. V žádném případě nesmí registrovaný uživatel nikdy využívat portál CK FISCHER ke komerčním účelům.
   

  Ochrana osobních údajů

  Registrací dává každý uživatel provozovateli (správcem je společnost Cestovní kancelář FISCHER, a.s., IČ: 26141647, se sídlem Babákova 2390/2, Chodov, 148 00 Praha 4, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304) souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail pro marketingové účely včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, respektive do odvolání souhlasu účastníka. Uživatel bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11, 12 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů, tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že může bezplatně a písemně kdykoliv na adrese provozovatele vyjádřit svůj nesouhlas s dalším zpracováním svých údajů, má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a jejich likvidaci. Osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem v rámci skupiny FISCHER. V případě pochybností o dodržování práv pořadatelem, jakožto správcem osobních údajů, se může uživatel obrátit na pořadatele nebo podat podnět k Úřadu pro ochranu osobních údajů.
   

  Závěrečná ustanovení

  CK FISCHER má právo zrušit přístup uživateli, pokud nedodrží podmínky registrace, i smazat uživatelský profil bez udání důvodu. Jakákoliv doplnění a změny si CK FISCHER vyhrazuje.

  Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
  Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím