AquaWorld Faliraki

Lokalita: Řecko Rhodos AquaWorld Faliraki
Typ: Muzeum nebo galerie

Náš názor

Mořské akvárium AquaWorld Faliraki

Nepříliš velké mořské akvárium AquaWorld Faliraki na ostrově Rhodos se zaměřuje na tři hlavní úkoly. Seznamuje návštěvníky s životem v mořích prostřednictvím mnoha akvárií, ukrývá malé muzeum a především zachraňuje zraněné (či odložené) živočichy, které vrací zpátky do jejich přirozeného prostředí.

AquaWorld Faliraki láká milovníky podmořského života k návštěvě ve Faliraki, nejznámějším letovisku celého ostrova. Najdete ho v jedné z hlavních ulic Leof. Kallitheas, asi 400 metrů od pobřeží Středozemního moře. K vodnímu parku Water Park Faliraki je to odsud jenom pár minut jízdy autem.

Expozice AquaWorldu Faliraki

Během procházky AquaWorldem Faliraki uvidíte hlavně mořskou faunu Egejského, Krétského a Středozemního moře. Čekají na vás například rozmanité ryby, rejnoci, žraloci, krabi, hvězdice a mořské želvy. Některých vybraných druhů se dokonce můžete také dotknout.

Typické klienty záchranné stanice AquaWorldu Faliraki představují mořští tvorové uvíznutí v rybářských sítích. Více vám o nich s radostí řekne sympatický majitel akvária, který zároveň dělá průvodce.

  • Neváhejte tedy a navštivte AquaWorld Faliraki na ostrově Rhodos.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím