Cerf Island

Mapa

Podrobné informace

  • 24 °C červenec / srpen *
  • 22 - 23 °C červenec / srpen *
  • 1SCR/1,763CZK

* průměrné teploty

Ostrov Cerf, propojení panenské přírody a kvalitních služeb

Píše se rok 1756 a k malému ostrůvku v srdci Seychelského souostroví míří francouzská loď La Cerf (Jelen). Námořníci za chvíli objeví ráj na Zemi a netuší, že po jejich plavidle se časem bude ostrov nazývat. Od největší části Seychel, ostrova Mahé, jej dělí pouhé 2 kilometry. Spolu s dalšími kousky pevniny jako Ile Cachee, Long, Round či Ile Moyenne tvoří komplex o rozloze několika málo čtverečních kilometrů, lemovaných lagunou a korálovým útesem.

Další blízká rekreační střediska:

Za půvaby NP sv. Anny

Mimořádně čistý Indický oceán s výtečnou viditelností pod vodou, celá řada zajímavých mořských živočichů a skvěle zakonzervované životní prostřední jsou důvody, proč je Cerf součástí národního parku Sainte Anne Marine. Přidáte-li k tomu nepřítomnost jedovaté zvířeny, krásné pláže, klid a spoustu atrakcí na okolních ostrovech, nemusíte už místo pro báječnou exotickou dovolenou hledat.

Taktéž na Ile de Cerf najdete nádherné pláže, kterými jsou Seychely vyhlášené. Zásluhou minimálního počtu ubytovacích zařízení na ostrově jsou ušetřeny nájezdů hlučných turistů, pyšní se jemným, světlým pískem, vyhřátou vodou a parádním výhledem na kopce blízkého ostrova Mahé. Vyzkoušet můžete různé, především nemotorizované vodní sporty.

Dobrodružství pod hladinou oceánu

Cerf-Island.jpgVzhledem k přírodnímu bohatství ostrova se u něj nesmí rybařit, o to více si užijete šnorchlování a potápění. V korálech se ukrývá velké množství ryb a dalších „plodů moře“. Jednotlivé hotely jsou dobře vybaveny (tenisové kurty apod.), avšak asfaltové silnice, obchody ani rušný život tady nečekejte. Za výdobytky moderní civilizace se musíte vypravit na sousední Mahé.

Další tipy na zábavu a aktivity:

  • Seychelles Golf Club na pobřeží Mahé
  • Výprava katamaránem za pozorováním kytovců
  • Zátoka Beau Vallon na Mahé, ideální k provozování vodních sportů

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cerf Island

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.