Podrobné informace

  • 24 °C červenec / srpen *
  • 22 - 23 °C červenec / srpen *
  • 1SCR/1,763CZK

* průměrné teploty

Ostrov Desroches, prázdninová oáza mezi vlnami oceánu

Plných 220 kilometrů jihozápadně od Mahé (transfer 45 minut), největšího seychelského ostrova, pluje Indickým oceánem malinký kousek pevniny zvaný Desroches. Jedná se o hlavní ostrov nenápadného souostroví Amiranty, které se v rámci Seychel řadí pod tzv. Vnější ostrovy (Zil Elwannyen). Na severní okraj Madagaskaru je to odsud necelých 900 kilometrů.

Další blízká rekreační střediska:

Panenská pláž jako z pohádky

Toužíte po absolutním klidu a pohledech na nekonečný oceán z libovolného místa pobytu? Ostrov Desroches, necelých 6 kilometrů dlouhý, vám takové přání hravě splní. Na jeho ploše se nachází pouze ubytovací resort, malé letišťátko, tropická vegetace a kolem dokola nádherná pláž. Jedinečný podvodní svět zde vykouzlil dokonalý šnorchlovací ráj.

Magická, 18 kilometrů dlouhá pláž na ostrově Desroches je tichá a prostorná pro každého – hosté jednotlivých ubytovacích vil si mohou užívat svých privátních úseků. Pokrývá ji velice jemný, bílý písek a beze spěchu se noří do křišťálově čisté vody. Horké podnebí vám zaručuje tolik bronzu, kolik jen chcete. Kromě koupání a plavání si vyberete z nabídky dalších vodních sportů i rybaření.

Užijte si prázdniny plné sportu a relaxace

Desroches.jpgOstrov Desroches nadchne milovníky potápění. Jenom pár metrů od pobřeží voda kypí bohatým životem, který zásluhou korálových útesů zahrnuje velké množství ryb a jiných živočichů. Zvláště vyhlášené jsou v tomto směru vody kolem atolu Aldabra a ostrůvku St. Pierre, oba dva však odsud leží poměrně dost daleko.

Další tipy na zábavu:

  • Široká nabídka sportů (bicykly, kajaky, ping-pong, surfování, tenis)
  • Plavba luxusním katamaránem během západu slunce
  • Pozorování delfínů
  • Jízda na šlapacích člunech nebo paddleboarding

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Desroches Island

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.