1. Fischer.cz
  2. Slovinsko

Všechny destinace - Slovinsko

Mapa

Podrobné informace

  • 20 °C červenec / srpen *
  • 26 - 27 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Dobrodružná i pohodová dovolená na Slovinsku

Na jedné straně lemují Slovinsko nebetyčné Alpy, na druhé se táhne nepříliš dlouhé pobřeží Jaderského moře a směrem na jih se začíná zužovat poloostrov Istrie. Bylo by však příliš jednoduché a hlavně nepřesné, omezit tuto nejsevernější z bývalých jugoslávských republik pouze na zmíněné tři charakteristiky. Těch je ve skutečnosti mnohem více a zemi pod Triglavem vykreslují v reálnější, plastičtější a především lákavější podobě.

Pojďte s námi všechny slovinské krásy prozkoumat co nejpodrobněji. Čekají vás vyhlášená přímořská letoviska Portorož, Piran nebo Koper, nádherná, lesnatá krajina oplývající hrady a historickými městy i vysoké hory s jezery, sjezdovkami a spoustou pěších tras.

Poznejte slovinská lákadla na vlastní oči

K nejvýznamnějším turistickým magnetům Slovinska se řadí jeho metropole Lublaň, lázně Moravske Toplice, lyžařský areál Kranjska Gora, slavná jeskyně Postojna či ledovcové jezero Bled. Na své si přijdou milovníci pláží a koupání, poznávání architektonických památek i výšlapů do vysokých kopců.

Vybírejte z našich nabídek na prožití příjemného pobytu ve Slovinsku. Můžete vyrazit za relaxací u Jadranu i vysokohorskou turistikou. A chcete-li za dovolenou co nejvíce ušetřit, podívejte se do speciální sekce Last minute Slovinsko.

Zobrazit podrobné informace