Parkování na letišti Karlovy Vary

Vychutnejte si pohodlný začátek vaší dovolené a zanechte své auto na spolehlivém parkovišti v areálu letiště. Parkování se nachází v docházkové vzdálenosti od terminálu, což vám ušetří hromadu času. Využijte parkování zdarma na letišti Karlovy Vary a leťte na dovolenou s absolutním klidem.
  Volné parkování Krátkodobé parkování Parkování s rezervací
Parkoviště P4 a P6 P2 P1 a P5
Cena zdarma zdarma 500 Kč až 968 Kč
Volné parkování – Parkoviště P4 + P6
Na letišti je krátkodobé i dlouhodobé parkování zdarma (kapacita cca 85 míst) na parkovištích P4 a P6, vzhledem k silnému provozu v letních měsících nelze ovšem garantovat, že zde cestující v den odletu nalezne volné místo. 

Parkování s rezervací – Parkoviště P1 + P5
Garanci zaparkování v požadované době nabízí parkoviště P1 (VIP) a P5. Rezervace parkovacích míst na P1 a P5 je zpoplatněna. 
  • V případě zájmu o rezervaci stání na VIP parkovišti P1 přímo před terminálem letiště vyplňte, prosím, následující formulář a odešlete ho na e-mailovou adresu parkovani@airport-k-vary.cz. Cena rezervace činí 968 Kč za týden (8 dní). Rezervační formulář k vyplnění a více informací najdete zde.
  •    Parkoviště P5 (kapacita 86 míst) je cca 50 metrů od teminálu, rezervační poplatek činí 500 Kč za týden (8 dnů), vjezd umožněn pouze automobilům se zaplaceným poplatkem (závora + kontrola RZ). Parkování na P5 rezervujte pomocí tlačítka ZDE a budete přesměrováni na online rezervační systém a posléze platební bránu.
  • V případě plné obsazenosti parkoviště P5 bude zájemce na toto upozorněn a pomocí tlačítka ZDE si bude moci rezervovat parkování na odstavné ploše u autobusového nádraží Karlovy Vary – Terminál (Tuhnice). Cena týdenního (8 dnů) parkování na odstavné ploše činí 500 Kč včetně odvozu shuttle busem na letiště a zpět. – platí se hotově na stojanu na parkovišti

Krátkodobé parkování – Parkoviště P2
Parkoviště P2 (15 stání před terminálem v druhé řadě) je parkoviště typu K+R, slouží pro zastavení k nástupu/výstupu cestujících a naložení/vyložení zavazadel.

Vyhrazené parkování – Parkoviště P3
Parkoviště P3 je parkoviště vyhrazené provozním složkám a zaměstnancům letiště, veřejnosti není přístupné. 

Upozornění
Parkoviště nejsou hlídána.
Parkování je možné pouze na vyznačených plochách.