×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 28°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Aguadulce, dovolená mezi mořem, kopci a dunami

Nedaleko města Almería leží Aguadulce, jedno z nejdůležitějších turistických center prázdninové oblasti Costa de Almería. O něco dále se rozkládá mezinárodní letiště, naopak jenom kousek to je do sousedního střediska Roquetas de Mar. Zdejší přímořská rovina rychle přechází do neosídlené krajiny pohoří Sierra de Gádor s nejvyššími vrcholky přesahujícími výšku 2 tisíce metrů.

Ubytujte se přímo u krásné pláže v Aguadulce

Z původní menší vesnice vyrostlo Aguadulce ve 2. polovině 20. století v moderní, vyhledávané turistické letovisko. Důvod pro jeho oblíbenost tvoří dostatek ubytovacích kapacit hned u pobřeží Středozemního moře, snadná dostupnost a čistá, prostorná pláž. I když středisko často využívají mladí Španělé k trávení volného času a může se zde odehrávat rušný noční život, dovolená v Aguadulce uspokojí všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.

Celé pobřeží podél Aguadulce je písečnou pláží táhnoucí se v délce několika kilometrů jižním směrem. Začíná u přístavu pod kopci na severovýchodě a je velice oblíbená pro svou šířku kolem 30 metrů a výtečnou čistotu. Disponuje pozvolným klesáním do vody, potřebným vybavením (lehátka, slunečníky) a dostatečnou nabídkou sportovních aktivit.

Další rekreační střediska poblíž Aguadulce

Využijte možnosti zábavy kolem Aguadulce

Aguadulce.jpgV Aguadulce stojí za návštěvu vyhlídka v přístavišti Puerto Deportivo de Aguadulce a živé centrum plné obchodů a restaurací kolem třídy Avenida de Carlos III. Jihozápadním směrem se ukrývá přírodní rezervace Puntas Entinas-Sabinar, zahrnující unikátní ekosystém dun i slaných jezer. Další turistické zajímavosti včetně akvaparku a zoo nabízí Roquetas de Mar i zbytek regionu:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím