×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 28°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

El Toyo Retamar, dovolená plná slunce a komfortu

Velkou výhodu rekreačního centra El Toyo Retamar na Costa de Almería představuje snadná dostupnost mezinárodního letiště, které je od něj vzdáleno jen 3 kilometry. Žádný strach, letadla nelétají přímo nad letoviskem a neobtěžují hlukem. Metropole Almería, k níž letiště patří, leží ještě o další 3 kilometry dál. Okolní krajina je plochá, hory (Sierra de Alhamilla, Sierra de los Filabres) se zvedají až hlouběji ve vnitrozemí, koryto říčky Rambla del Agua je většinou vyschlé.

Plážová dovolená v El Toyo Retamar

Rekreační zóna El Toyo rozšířila původní vesnici Retamar (ležící za hlavní silnicí N-344) teprve nedávno. Jedná se o menší, avšak moderní a neustále rozvíjené letovisko. Jeho základ tvoří podlouhlý park, lemující zhruba polovinu rozlohy místního golfového hřiště Alborán Golf. Pobyt tady uspokojí naprostou většinu rekreantů, toužících prožít klidnou plážovou dovolenou.

Podél El Toyo Retamar se táhne prostorná, zhruba 1 500 metrů dlouhá pláž lemovaná příjemnou promenádou. Pokrývá ji směs kamínků a převažujícího písku. Na své si tady přijdou milovníci potápění, šnorchlování a dalších vodních aktivit. Nechybí pestrá nabídka barů a restaurací jako Chiringuito Los Marisquitos s přátelskou obsluhou.

Další rekreační střediska poblíž El Toyo Retamar

Hrady, jeskyně a další atrakce kolem El Toyo Retamar

Středisko je dobře vybaveno nejen ubytovacími kapacitami, ale též hospůdkami, kavárnami, lékárnou a dostatkem možností k nakupování. Na pobřeží v západní části se krčí zbytky staré vojenské pevnosti. Z četných vyhlídek lze přehlédnout přírodní park Cabo de Gata-Níjar. Vnitrozemí je plné jeskyň a hradních zřícenin. Hrst nápadů na aktivity v okolí El Toyo Retamar:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím